Drugi sezon „Tropicieli” w TNT

„Tropiciele” – serial, który polecał sam Stephen King, powraca na antenę TNT 20 lutego. Po tragicznym finale pierwszej serii, Dory i jej przyjaciele spróbują wrócić do normalnego życia. Jednak szybko okaże się, że to trudniejsze, niż przypuszczali. Zanim produkcja pojawi się ponownie na antenie stacji, pierwszy sezon serialu można już oglądać na platformach VoD: Cyfrowy Polsat GO, IPLA, UPC NA ŻĄDANIE, Orange, PLAY NOW.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału TNT

Paczka detektywów-amatorów musi jak naszybciej zatrzeć ślady tragedii, która wydarzyła się w finale pierwszego sezonu i spróbować za wszelką cenę wrócić do normalnego życia. Jednak wyrzuty sumienia nie pozwalają im zapomnieć o tym, co się stało. W dodatku na horyzoncie pojawia się policjantka Joy, której obecność jeszcze bardziej skomplikuje sytuację.

Drugi sezon „Tropicieli” składa się z dziesięciu odcinków. W rolach głównych ponownie pojawią się Alia Shawkat, John Reynolds, Meredith Hagner i John Early. Premiera we wtorek 20 lutego o godz. 21.00 na antenie TNT. W tym dniu zostaną wyemitowane cztery odcinki serialu, podobnie 27 lutego. Z kolei na dwa ostatnie epizody stacja zaprasza widzów 6 marca.

Tymczasem pierwszy sezon serialu, do którego oglądania zachęcał sam Stephen King, jest już dostępny w serwisach internetowych. Produkcję mogą oglądać abonenci platformy Cyfrowy Polsat w serwisie Cyfrowy Polsat GO (pakiet FILMY I SERIALE), subskrybenci IPLI (pakiet IPLA FILMY I SERIALE) i sieci Plus poprzez IPLĘ (pakiet IPLA PLUS), UPC (w serwisie UPC NA ŻĄDANIE), Orange i PLAY NOW (pakiet PODSTAWOWY). Jest on również emitowany we wtorki o 21:00 na antenie TNT.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *