„Studio Pjongczang 2018” w kanałach sportowych Polsatu

„Studio Pjongczang 2018” to magazyn olimpijski, który na antenie Polsatu Sport News zadebiutuje już 8 lutego o godzinie 18.00, czyli w przededniu rozpoczęcia XXII Zimowych Igrzysk Olimpijskich. Codzienny program na żywo kanał będzie pokazywał do końca zmagań na arenach sportowych w Korei Południowej.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Polsat Sport News

W godzinnym magazynie widzowie zobaczą wszystkie najważniejsze wydarzenia kolejnych dni Igrzysk oraz będą mogli śledzić występy polskich reprezentantów. Podczas programu gospodarze będą łączyć się na żywo z Pjongczang z członkami naszej ekipy: zawodnikami i trenerami. W studiu analizy i komentarze do bieżących wydarzeń przedstawią zaproszeni goście – wybitni olimpijczycy, gwiazdy sportu i estrady oraz dziennikarze. Wśród nich zobaczymy m.in. Józefa Łuszczka, Erwinę Ryś-Ferens, Andrzeja Persona, Olafa Lubaszenkę czy Mateusza Ligockiego. W piątek 9 lutego w dniu otwarcia XXIII Zimowych Igrzysk Olimpijskich w studio pojawi się m.in. ambasador Republiki Korei Południowej w Polsce Sung-joo Choi.

Magazyn poprowadzą Paulina Chylewska, Jerzy Mielewski, Przemysław Iwańczyk i Marek Jóźwik. Wydawcami programu będą Bartosz Heller i Piotr Kuczkowski. „Studio Pjongczang 2018” będzie aktywne w sieci poprzez stronę polsatsport.pl, na której znajdą się dodatkowe materiały redakcyjne.

Powtórki programu będzie można zobaczyć codziennie zarówno w Polsacie Sport Extra, jak i w Polsacie Sport.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *