Dzień Kobiet 2019 w Romance TV

8 marca w Romance TV będziemy obchodzić wyjątkowe święto – Dzień Kobiet! Aby uczcić ten szczególny czas, stacja przygotowała zachwycającą premierę filmową, oczywiście o płci pięknej – „Studio Uno”! W piątek o godz. 21:55 przeniesiemy się do słonecznych Włoch, gdzie toczą się losy trzech kobiet, które podążając za swoimi marzeniami, stały się częścią najsłynniejszego wówczas telewizyjnego show, Studio Uno! Zapraszamy wszystkie Panie do spędzenia tego wieczoru z Romance TV!

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Romance TV

„Studio Uno” – premiera w Romance TV

W Dzień Kobiet stacja zaprasza na premierę, która przeniesie nas do roku 1961 w Rzymie. We Włoszech panuje atmosfera pełna nadziei i optymizmu, co udziela się trzem młodym kobietom, które marzą o zmianach w swoim życiu. Poznamy Giulię planującą ślub z mężczyzną, którego wprawdzie bardzo lubi, ale na pewno nie kocha, Ritę marzącą o karierze piosenkarki, która musi jednak opiekować się swoim nieślubnym synem i piękną Elenę, która marzy tylko o tym, by stać się sławną.

Wszystkie trzy kobiety spotykają się w RAI Television, gdzie czekają na nie zarówno przyjaźń, miłość, sukces, ale też rozczarowania. Walcząc o swoje prywatne szczęście, stają się częścią telewizyjnego show we Włoszech – Studio Uno. Jak potoczą się ich losy i czy kobiety spełnią swoje marzenia dowiemy się wieczorem 8 marca!

W drugiej części „Studio Uno”, którą stacja wyemituje o północy, dowiemy się, że z pomocą Giulii, Rity i Eleny telewizyjne show odniosło spektakularny sukces. Jednak to nie koniec wyzwań zarówno dla programu, jak i samych kobiet. Bohaterki wciąż muszą toczyć bój o swoje szczęście i mimo, że ponoszą niejedną porażkę, są bardzo zdeterminowane i nie ustają w walce o lepszą przyszłość.

Na dwie części tego wyjątkowego filmu o sile kobiet, walce o marzenia i prawdziwej przyjaźni, Romance TV zaprasza w Dzień Kobiet, 8 marca od godz. 21:55.

Źródło: Romance TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *