Radio ZET wprowadza specjalną ramówkę z okazji Dnia Kobiet

Radio ZET szykuje specjalną ramówkę z okazji Dnia Kobiet. 8 marca między 6.00 a 21.00 antenę przejmie żeńska część redakcji w ramach akcji „Siła kobiet w Radiu ZET”.

Co by było gdyby radiem rządziły kobiety? Już w piątek słuchacze przekonają się, jak wyglądałoby Radio ZET, gdyby pracowała w nim wyłącznie płeć piękna. To będzie wyjątkowy dzień prezentujący od A do ZET kobiecy punkt widzenia.

O poranku słuchaczy przywita Agnieszka Kołodziejska, która poprowadzi „Dzień dobry bardzo”. Gospodynią pasma 10.00-14.00 będzie Beata Tadla, do której po 12.00 dołączy Grażyna Torbicka z cotygodniowym filmowym cyklem „Kocham cię kino”. „Uważam ZET” do 18.00 poprowadzi – wyjątkowo samodzielnie – Ewelina Pacyna, a pasmo 18.00-21.00 przejmie Justyna Dżbik-Kluge. Gośćmi programów będą m.in.: Dorota Wellman, Roma Gąsiorowska, Dorota Szelągowska i Daria Zawiałow. Przez cały dzień, za pośrednictwem Radia ZET, słuchacze będą mogli składać życzenia paniom, wysyłając do nich kwiaty i prezenty.

Wszystkie wydania „Wiadomości Radia ZET” przedstawią wyłącznie dziennikarki stacji.

W Dniu Kobiet męska część redakcji wyruszy w Polskę, odwiedzając m.in. Trójmiasto, Poznań, Łódź, Kraków, Wrocław i Warszawę. Dziennikarze sprawdzą jak obchodzony jest w Polsce ten dzień. Przy okazji będą wręczać kwiaty i składać życzenia spotkanym paniom.

8 marca to również początek „Babskiego weekendu z Radiem ZET”. Już po raz piąty Agnieszka Kołodziejska spotka się ze słuchaczkami w Termach Uniejów. Czekają je m.in. zakupowe szaleństwa, metamorfozy pod okiem profesjonalistów, relaksujące kąpiele i masaże, a także wieczorne party. Słowem, zapowiada się niezapomniany weekend z Radiem ZET. Relacje będzie można usłyszeć na antenie stacji.

Źródło: Eurozet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *