Edward Miszczak z TVN zagrał w serialu „Czas honoru” (zdjęcia)

Dyrektor programowy TVN, Edward Miszczak zagrał w serialu TVP „Czas honoru – Powstanie”, który będzie można oglądać już we wrześniu na antenie TVP2 HD. Jego rola to epizod lekarza w powstańczym szpitalu.

Nie znaczy to jednak, że Edward Miszczak zmienia pracodawcę na Telewizję Polską. Jeszcze w 2013 roku na Balu Plebiscytu „Gwiazdy Dobroczynności” organizowanym przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce i Magazyn SHOW wziął on udział w aukcji charytatywnej, podczas której – z inicjatywy aktorów grających w serialu – licytowano właśnie udział w epizodzie „Czasu honoru”. Dyrektor uznał, że cel licytacji jest na tyle ważny, że nie będzie przejmował się, iż serial produkuje inna stacja. I wygrał.

Telewizja Polska dziękuje Edwardowi Miszczakowi za wielkoduszność, a widzów i TVP, i TVN zaprasza do oglądania serii „Czas honoru – Powstanie”. Jej specjalny odcinek „Godzina W” TVP2 HD nada w 70. rocznicę wybuchu Powstania, w piątek, 1 sierpnia, o godzinie 20:10, a cała seria pojawi się na ekranach telewizorów od 7 września 2014 roku.

tvp2hdczashonorumiszczak1 tvp2hdczashonorumiszczak2

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *