ELEVEN i ELEVEN SPORTS w ofercie Multimedia Polska

ELEVEN SPORTS NETWORK oraz Multimedia Polska zawarły porozumienie, dzięki któremu Eleven i Eleven Sports, sportowe kanały telewizyjne nadające w jakości HD, pojawią się w ofercie operatora. Przez pierwszy tydzień lutego zarówno Eleven, jak i Eleven Sports zostaną udostępnione bez dodatkowych opłat wszystkim abonentom Multimediów w ramach tzw. otwartego okna na pozycjach nr 138 i 139.

Oba kanały ELEVEN SPORTS NETWORK będą dostępne w sprzedaży Multimedia Polska od 9 lutego w promocyjnej cenie, w zależności od wybranego pakietu.

Podpisanie umowy z Multimedia Polska, jednym z największych operatorów telewizji kablowej w Polsce, jest znaczących osiągnięciem dla naszej młodej i ambitnej sieci – mówi Danny Menken, dyrektor zarządzający grupy ELEVEN SPORTS NETWORK. – Jesteśmy przekonani, że mamy jedną z najciekawszych ofert programowych na rynku i cieszymy się, że coraz więcej kibiców z Polski ma dostęp do naszych relacji z wydarzeń sportowych na najwyższym, światowym poziomie.

Jestem przekonana, że informacja o udostępnieniu kanałów ELEVEN SPORTS NETWORK będzie dobrą wiadomością dla wszystkich fanów sportowych emocji. Szczególnie teraz, gdy rozgrywki LaLiga wkraczają w decydującą fazę, a El Clásico dopiero przed nami – komentuje Krystyna Kanownik, rzecznik prasowy Multimedia Polska.

Źródło: ELEVEN SPORTS NETWORK

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *