Emocje, porady i kulinaria – czyli nowości w TTV

Jakie tajemnice skrywają produkty, które spożywamy codziennie? Jak zaczyna się zdrada? Co czuje zdradzający, a co zdradzany? Co słychać u gwiazd i celebrytów? To wszystko w nowych propozycjach TTV.

TTV nie czeka do wiosny i już teraz wprowadza kilka nowości w ramówce. Premiery, nowe odcinki znanych programów w odświeżonej formule – zima w TTV zapowiada się wyjątkowo gorąco, a to tylko zapowiedź tego, co przygotowaliśmy na najbliższe miesiące.

„Studio TTV” zyskało dużą popularność wśród naszych widzów. Niebanalna formuła, ciekawe tematy oraz gwiazdorska obsada – tym charakteryzuje się program. W nowej odsłonie i z nową scenografią zagości na naszej antenie już 17 lutego. Które gwiazdy w tym sezonie zaprosi Roman Czejarek? Wszystko wyjaśni się w niedzielę o 16:15.

W lutym na antenie TTV pojawią się też kolejne odcinki nowego programu „W ostatniej chwili”. TTV pokazuje w nim prawdziwe życie ratowników, dla których sytuacje z pogranicza życia i śmierci są chlebem powszednim. Ekstremalne warunki, poświęcenie, walka z czasem, ogromne emocje. Z tym ratownicy spotykają się na co dzień, a TTV to pokazuje w każdy czwartek o 20:45.

TTV ma też kilka propozycji zagranicznych. Już 19 stycznia zaprezentuje premierowy odcinek programu „Na noże”. To wyjątkowe kulinarne show prosto z Ukrainy. Prowadzący, Aram Mnacakanow, właściciel ekskluzywnych lokali w Sankt -Petersburgu, o sztuce prowadzenia kulinarnego biznesu wie wszystko. Postawi na nogi każdą restaurację, nawet taką, której grozi bankructwo. Tym właśnie będzie się zajmować w programie „Na noże”. Aram znajdzie przyczyny restauracyjnych kłopotów, wprowadzi innowacyjne pomysły do menu oraz wniesie wiarę w sukces. Czy oddali od podupadających restauratorów widmo bankructwa? I czy wszystkim właścicielom spodobają się jego metody? To okaże się już w sobotę, 19 stycznia, o 20:05, kiedy TTV pokaże pierwszy odcinek programu!

Sprawami kulinarnymi TTV zajmie się również w programie „Cała prawda o jedzeniu”. Będzie można go oglądać w TTV już od 3 lutego o godzinie 15:00. Skąd na cytrynach bierze się wosk? Jakie bakterie zawierają probiotyki? Czterech nieustraszonych reporterów przemierza cały świat w poszukiwaniu producentów żywności, którzy potrafią udzielić odpowiedzi na te i wiele innych pytań dotyczących konsumowanej przez nas żywności. Pytania są czasem naiwne, czasem bardzo zabawne, ale odpowiedzi na nie są zawsze szokujące i skłaniające do myślenia.

Do myślenia skłania też kolejna propozycja programowa. Amerykańska produkcja pod tytułem „Zdrady” to program nasycony emocjami. Miłość, zazdrość, pożądanie, tajemnica – to wszystko znajdzie się w każdym odcinku. Dlaczego połowa naszej populacji zdradza? Jakie myśli towarzyszą im przed, w trakcie i po fakcie oszukania partnera? Dlaczego zdecydowali się na taki krok? Jak zdrada wpłynęła na ich relacje z innymi członkami rodziny, kochankami i przyjaciółmi? W każdym półgodzinnym odcinku poznamy dwie historie niewiernych. To wszystko już od 13 lutego w każdą środę o 22:10 w TTV.

W środku zimy marzymy często o morzu, plaży i słońcu. Okazuje się jednak, że nie zawsze wakacje to taki idylliczny obrazek. Od 7 stycznia TTV będzie pokazywać brytyjski serial dokumentalny „Wakacyjne piekło”. Przestawia on dramatyczne historie turystów, którzy zostali uprowadzeni podczas zagranicznych wojaży. Ich wymarzone wakacje zmieniły się w koszmar. Osobiste wywiady i pełne dramaturgii rekonstrukcje wydarzeń już w pierwszym odcinku w czwartek, 7 lutego, o 22:10.

Źródło: TVN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *