„Eva Luna” w Szóstce (zdjęcie)

Już 22 lutego 2013 roku na antenie Szóstki (TV6) śledzić będziemy losy bohaterów oryginalnej telenoweli wenezuelskiego potentata – Venevision International. W rolach głównych debiutująca Blanca Soto, która dzięki roli Evy stała się prawdziwą gwiazdą, oraz partnerujący jej doświadczony aktor Guy Ecker.

„Eva Luna” to wzruszająca historia miłości pięknej Evy Gonzalez i znanego dziennikarza Daniela Villanueva. Tytułowa bohaterka, Eva, to pochodząca ze wsi dziewczyna, która wraz ze swoim chorym ojcem, siostrą i babcią zostaje zmuszona do przeprowadzki do miasta. Wkrótce Eva podejmuje tymczasową pracę, w której poznaje przystojnego Daniela i jego najlepszego przyjaciela Leonarda. Następnego dnia dziewczyna jest świadkiem wypadku, w którym jej ojciec zostaje śmiertelnie potrącony przez pędzący samochód. Kierowca ucieka z miejsca wypadku. Tego samego popołudnia Leonardo oddaje swojemu najlepszemu przyjacielowi, sąsiadowi i wspólnikowi Danielowi pożyczony samochód… Eva przysięga, że pomści śmierć ojca i obiecuje sobie, że na przekór wszystkim i wszystkiemu podbije świat. Tymczasem Leonardo, zauroczony Evą proponuje jej pracę opiekunki swojego ojca. Eva zgadza się i ta właśnie decyzja jest początkiem historii pełnej intryg i niespodziewanych sytuacji, a sama Eva zamienia się w Lunę, słynną modelkę i dziedziczkę bajecznej fortuny.

„Eva Luna” („Eva Luna”) USA, 2011; wyst. Blanca Soto, Guy Ecker, Julian Gil, Vanessa Villela, Susana Dosamantes, Jorge Lavat. Licząca 114 odcinków, produkcja wenezuelskiego potentata – Venevision International.

W Szóstce telenowela będzie emitowana od poniedziałku do piątku, dwa odcinki dziennie od 19:00.

evaluna

Źródło: Polskie Media

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *