ESKA brandem mediowym nr 1 na Snapchacie

ESKA TV znalazła się na II miejscu wśród najpopularniejszych marek na polskim Snapchacie, z kolei Radio ESKA uplasowało się na V miejscu – wynika z pierwszego, polskiego rankingu opublikowanego przez Hash.fm. To najwyżej sklasyfikowane tradycyjne marki mediowe w ww. zestawieniu.

Snapchat jest jedną z najpopularniejszych aplikacji społecznościowych wśród młodych ludzi. To komunikator internetowy, służący do przesyłania filmów i zdjęć, które po odtworzeniu automatycznie są kasowane. 24 sierpnia Hash.fm opublikował pierwszy w Polsce ranking marek w tej aplikacji. Na miejscu drugim w zestawieniu znalazła się ze swoim snapowym kontem ESKA TV, a na piątym – Radio ESKA.

Marka ESKA nieprzerwalnie jest także bardzo silna na Facebooku – wynika z najnowszych badań Sotrender z lipca 2015 roku. Fanpage Radia ESKA stale utrzymuje pozycję lidera wśród najpopularniejszych stacji radiowych, a także w kategorii Media. Liczba fanów osiąga niemal 2 miliony. Fanpage ESKA TV z 1,5 mln fanów zajmuje pierwsze miejsce jako najpupulajniesza stacja telewizyjna, a także trzecie miejsce – jako najpopularniejszy fanpage mediowy.

Źródło: ESKA TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *