ESKA odwołuje zimę na Wyspach Zielonego Przylądka

23 stycznia na antenie Radia ESKA startuje flagowa akcja stacji – „ESKA odwołuje zimę”. Podczas tegorocznej X edycji uczestnicy zabawy powalczą o egzotyczny tygodniowy pobyt na Wyspach Zielonego Przylądka w towarzystwie popularnych osobowości Radia ESKA i ESKA TV oraz polskich gwiazd.

Akcja „ESKA odwołuje zimę” potrwa na antenie Radia ESKA do 17 lutego. Od 26 lutego do 5 marca 42 szczęśliwców poleci na Wyspy Zielonego Przylądka. Spędzą wyjątkowy tydzień w towarzystwie ekip Radia ESKA i ESKA TV, a także „eskowych” prezenterów: Krzysztofa „Jankesa” Jankowskiego, Janka Pirowskiego, Oli Kot i Filipa „Rudanacja” Antonowicza. Gości specjalnymi jubileuszowej edycji będą m.in. Kamil Bednarek oraz Ewa Farna.

Oprócz odpoczynku w słońcu na uczestników czeka mnóstwo atrakcji. Codziennie razem z zaproszonymi gwiazdami będą brać udział w animacjach zorganizowanych przez ekipy Radia ESKA i ESKA TV.

Relacje i wejścia na żywo z pobytu na Wyspach Zielonego Przylądka będą nadawane w Radiu ESKA, ponadto będzie można je śledzić na www.eska.pl, jak i w social mediach: na fanpage’ach Radia ESKA i ESKA TV na Facebooku, Instagramie Radia ESKA i ESKA TV oraz Snapchacie ESKA TV.

Akcja „ESKA odwołuje zimę” wsparta zostanie kampanią promocyjną w Internecie oraz outdoorze i prasie. Za zaplanowanie mediów odpowiada dom mediowy Starcom. Kreację przygotował Dział Promocji Radia ESKA.

Aby wziąć udział w zabawie radiowej, należy od poniedziałku do piątku słuchać Radia ESKA i wysłać SMS. Didżeje będą łączyli się na antenie z wylosowanymi słuchaczami. Spośród pięciu „wirtualnych” kokosów uczestnicy zabawy będą musieli wybrać ten, który, ich zdaniem, skrywa nagrodę główną – podwójny wyjazd na Wyspy Zielonego Przylądka. Codziennie wygrywa jeden uczestnik, który w podróż życia zabierze również osobę towarzyszącą. Więcej informacji znajduje się na dedykowanej podstronie na www.eska.pl.

Równolegle do akcji radiowej na Instagramie będzie realizowana zabawa pod hasłem „Konkurs Drugiej Szansy”. Uczestnik musi zamieścić zdjęcie z osobą, z którą chciałby wybrać się na Wyspy Zielonego Przylądka (z oznaczeniami #eskaodwolujezimę i #smakwakacji). Autor najciekawszej fotografii dostanie 2-osobowe zaproszenie i weźmie udział w „ESKA odwołuje zimę”. Wyniki zostaną ogłoszone 17 lutego.

Źródło: Grupa ZPR Media

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *