Tydzień z twardzielem: Michael Dudikoff w styczniu na CBS Action

Pięć dni z naszym ulubionym bohaterem niskobudżetowego kina akcji! Michael Dudikoff już od lat 80. stawia czoła złoczyńcom i ratuje świat, a teraz mamy okazję obejrzeć najpopularniejsze produkcje z jego udziałem w ciągu jednego tygodnia. Na filmy pełne nagłych zwrotów akcji i zaskoczeń kanał CBS Action zaprasza od 23 do 27 stycznia, codziennie o godzinie 23:00.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym CBS Action

„NUKLEARNY SZANTAŻ 2”
Kapitan z korpusu medycznego US Navy zostaje wysłany z przyjacielską wizytą na pokład rosyjskiego okrętu podwodnego. Okręt opanowują terroryści, którzy grożą użyciem arsenału atomowego. Kapitan Fuller i jego koleżanka, porucznik Swain, spróbują im przeszkodzić. Czy amerykański bohater zdoła powstrzymać złoczyńców, zanim rozpęta się piekło?
Emisja: poniedziałek, 23 stycznia, godzina 23:00

„KRYPTONIM FREEDOM STRIKE”
Przewidywane podpisanie traktatu pokojowego między Stanami Zjednoczonymi a Syrią nie dochodzi do skutku, a zdradziecki dowódca syryjskiej armii wykrada broń atomową. Powstrzymać go mogą jedynie komandosi z jednostki Freedom Strike. Zegar tyka, stawka jest wysoka, kości zostały rzucone!
Emisja: wtorek, 24 stycznia, godzina 23:00

„STACJA KOSMICZNA AVNA”
Po przerażającym wypadku grupa amerykańskich i rosyjskich kosmonautów zostaje pozostawiona własnemu losowi na uszkodzonej, krążącej wokół Ziemi stacji kosmicznej. Kiedy ekipa ratunkowa chce zabrać kosmonautów, okazuje się, że wszystkie kody dostępu zostały zmienione. Tylko jeden człowiek może wytropić i schwytać złoczyńcę, który ma dostęp do właściwych kodów. Czasu na uratowanie załogi stacji jest coraz mniej.
Emisja: środa, 25 stycznia, godzina 23:00

„NUKLEARNY SZANTAŻ”
Załoga atomowego okrętu podwodnego USS Ulysses ratuje rozbitków z uszkodzonej łodzi. Wkrótce okazuje się, że uratowani to terroryści, którzy chcą przejąć kontrolę nad bronią jądrową znajdującą się na pokładzie łodzi. Jamesowi Cameronowi, byłemu żołnierzowi sił specjalnych, udaje się przedostać na okręt. Czy jednak jeden człowiek może odnieść sukces w walce z grupą terrorystów?
Emisja: czwartek, 26 stycznia, godzina 23:00

„ŁAŃCUCH POLECEŃ”
Agent CIA Merrill Ross zostaje wrobiony i uznany za przestępcę w czasie działań na terenie Qumiru. Ross znajduje się w niezwykle trudnej sytuacji. Nie wie, komu może ufać, a musi dowiedzieć się, kto go zdradził. Jest na to tylko jeden sposób: trzeba przeanalizować łańcuch wydanych poleceń… Jednocześnie Ross musi samotnie stawić czoła grupie doskonale uzbrojonych najemników, którzy stopniowo pokonują siły zbrojne Qumiru i przejmują władzę nad państwem.
Emisja: piątek, 27 stycznia, godzina 23:00

Źródło: CBS Action

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *