ESKA staruje z projektem „eska360”

„eska360” to muzyczny projekt ESKA TV, eskaGO oraz Radia ESKA, polegający na organizacji cyklu studyjnych koncertów czołowych artystów polskiej sceny muzycznej z udziałem prawdziwej publiczności.

Pierwszymi gwiazdami będą: Margaret oraz zespół Video. Koncerty, które zostaną zarejestrowane przez ekipę ESKA TV, odbędą się 17 marca 2016 roku. W całości zostaną wyemitowane na antenie ESKA TV i platformie multimedialnej eskaGO. Za organizację i produkcję koncertów odpowiada spółka Promotor United Entertainment, działająca w ramach Grupy ZPR Media.

W koncercie udział weźmie starannie wybrana grupa fanów. Zaproszenie na koncert można zdobyć, biorąc udział w jednym z trzech konkursów organizowanych na platformie eskaGO, w „Najlepszym Programie” w ESKA TV i Radiu ESKA. Zgłoszenia konkursowe będą zbierane do 16 marca.

Akcja wsparta jest promocją na fanpage’ach na Facebooku. Margaret i zespół Video poprzez swoje oficjalne profile będą osobiście zapraszać fanów do udziału w koncertach. Komunikacja będzie prowadzona także na fanpage’ach Radia ESKA i ESKA TV. Ponadto promocyjnie projekt wesprą wybrane portale z portfolio Grupy ZPR Media, m.in.: Se.pl, Poradnikzdrowie.pl, Hotplota.pl.

Źródło: TIME

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *