ESKA TV z akcją #ŁAMZASADY

23 kwietnia 2015 roku ruszyła wspólna akcja ESKA TV, Radio ESKA i amerykańskiej firmy informatycznej pod hasłem #ŁAMZASADY, będąca częścią międzynarodowej kampanii promocyjnej amerykańskiej firmy informatycznej.

#ŁAMZASADY to akcja specjalna skierowana do młodych ludzi, mająca na celu zachęcić ich do dzielenia się swoimi niestandardowymi pasjami. W ciągu trwającego ponad 3 tygodnie konkursu wyłonionych zostanie 5 zwycięzców. Każdy z nich otrzyma komplet atrakcyjnych nagród: wyjazd na koncert Meghan Trainor, który 4 czerwca odbędzie się w Mediolanie, notebooki amerykańskiej firmy informatycznej oraz udział w klipie promującym produkty amerykańskiej firmy informatycznej, będącym częścią globalnej kampanii firmy.

Akcja #ŁAMZASADY promowana jest w programie „Gorąca 20”, nadawanym zarówno w Radiu ESKA (billboardy sponsorskie i wejścia konkursowe), jak i w stacji muzycznej ESKA TV (spoty, billboardy sponsorskie, belki konkursowe i skrzydełka reklamowe). Akcję wspierają także aktywności w Internecie na portalach: eska.pl, eska.tv, fanpage Radia ESKA i ESKA TV na Facebooku.

Aby wziąć udział w konkursie #ŁAMZASADY, uczestnik musi nagrać film, w którym dzieli się swoimi niestandardowymi aktywnościami, łamiącymi rutynę, a następnie wysłać go poprzez specjalną aplikację osadzoną na Facebooku ESKA TV i Radia ESKA.

Spośród wszystkich nadesłanych filmów specjalna komisja wybierze 20 najlepszych. Pierwszy finalista zostanie wyłoniony przez prowadzącego program „Gorąca20” DJ Puotecka, który swój wybór ogłosi na antenie Radia ESKA w „Gorącej20”. Przez ostatni tydzień trwania zabawy internauci w specjalnym głosowaniu wybiorą z wyłonionej przez jury 20-stki pozostałych 4 zwycięzców.

Projekt wsparty jest wizerunkiem piosenkarki Meghan Trainor, ambasadorki amerykańskiej firmy informatycznej. Za kreację, produkcję i aplikacje odpowiada IDMnet Broker TV (Grupa ZPR Media). Media zaplanował dom mediowy OMD.

Źródło: ESKA TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *