Fair Play Crew autorami nowej oprawy TVP Rozrywka (zdjęcie)

1 maja 2016 roku odbędzie się premiera nowej oprawy TVP Rozrywka, autorstwa formacji Fair Play Crew. Natomiast już w piątek, 29 kwietnia, na antenie TVP2 HD grupa Fair Play Crew po raz pierwszy w historii będzie gospodarzem programu „Dzięki Bogu już weekend!”.

W piątkowy wieczór, 29 kwietnia, członkowie grupy wystąpią w roli gospodarzy programu kabaretowego „Dzięki Bogu już weekend”. Zabiorą widzów do Biura Żartów Znalezionych. Zajrzą w zakamarki działu żartów solowych, kabaretowych, muzycznych, tanecznych, stand up’owych, nie zabraknie również żartów na zadany przez widzów temat i skeczy premierowych, zagranych przez wszystkich gości odcinka.

Po swoje zagubione żarty zgłoszą się: Robert Górski, Mikołaj Cieślak, Ewa Błachnio, kabaret Chyba, kabaret 44-200 i Antoni Gorgoń Grucha, a także Joanna Kołaczkowska, Maciej Stuhr i Leszek Malinowski. W rolę obsługi Biura wcielą się panowie z Fair Play Crew oraz Grzegorz Dolniak.

Fair Play Crew pojawi się także w kolejnych Dwójkowych produkcjach kabaretowych i na letnich telewizyjnych imprezach.

Niezwykłe umiejętności taneczne członków Fair Play Crew będą mogli również podziwiać widzowie TVP Rozrywka w czołówkach, przerywnikach, spotach wizerunkowych kanału. Pomysły oraz oprawa muzyczna przedsięwzięcia stanowią autorski pomysł zespołu. Całość reżyseruje Tomasz Knittel. Premiera nowej oprawy TVP Rozrywka już 1 maja br. Telewizja Polska ma wyłączność na współpracę z Fair Play Crew.

tvprozrywkaoprawafairplaycrew

Fair Play Crew to grupa sześciu tancerzy, choreografów i kreatywnych twórców: Cezary „Kruk” Krukowski, Wojciech „Blacha” Blaszko, Karol „Niecik” Niecikowski, Rafał „Roofi” Kamiński, Błażej „Bzyga” Górski oraz Marcin Rogalski. Mają na swoim koncie realizację wielu prestiżowych projektów tanecznych, teatralnych i medialnych, za które otrzymali szereg nagród i wyróżnień w Polsce i za granicą.

Tancerze tej formacji przyczynili się w dużym stopniu do rozkwitu popularności tańca w całym kraju, a ich rodzime miasto Białystok okrzyknięto „polską stolicą tańca”.

Fair Play Crew to także producenci spektakli teatralnych i musicali. Ich najbardziej znane produkcje to „Metropolish” czy „Morosophus” (wyróżniony nagrodą Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego). Wiosną 2015 roku zasłynęli spektaklem „Amatorologia” – pierwszą polską komedią taneczną – z którą w brawurowym stylu wygrali PAKĘ, najważniejszy w Polsce festiwal kabaretowy. Na PACE zostali również wyróżnieni nagrodą specjalną kanału TVP Rozrywka. Od tej pory formacja Fair Play Crew jest stale obecna na antenie TVP2 i TVP Rozrywka. Są taneczną wizytówką zarówno programów cyklicznych: „Latający Klub 2”, „Dzięki Bogu już weekend”, jak i letnich Dwójkowych kabaretonów m.in.: „Mazurskiej Nocy Kabaretowej”.

„Dzięki Bogu już weekend”, odcinek 8

Premiera: piątek, 29 kwietnia, godzina 22:20

Nowa oprawa TVP Rozrywka

Premiera: niedziela, 1 maja

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *