FAJBUSIEWICZ: ROZMOWY O ZBRODNI – nowy polskim program na Crime+Investigation Polsat


Legendarny dziennikarz kryminalny Michał Fajbusiewicz powraca do telewizji Crime+Investigation Polsat w nowym 6-odcinkowym programie publicystycznym „Fajbusiewicz: rozmowy o zbrodni” – premiera w środy od 28 listopada o godz. 22:30.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału CI Polsat

W nowym programie Fajbusiewicz spotyka się z czołowymi pisarzami kryminalnymi w Polsce: Katarzyną Bondą, Igorem Brejdygantem, Wojciechem Chmielarzem, Martą Guzowską, Małgorzatą i Michałem Kuźmińskimi oraz Katarzyną Puzyńską. Każdy odcinek to wyjątkowa rozmowa o zbrodniach – tych popełnionych w rzeczywistości, które od lat analizuje Fajbusiewicz, jak również tych, które rozgrywają się wyłącznie w głowach pisarzy i na łamach kryminałów przez nich pisanych. Co jest najbardziej przerażającego w prawdziwej zbrodni? Jak świat fikcji literackiej i prawdy się przenika? Czy istnieje zbrodnia doskonała?

Odcinki:
1. 28 listopada – Rozmowa z Katarzyną Bondą
2. 5 grudnia – Rozmowa z Wojciechem Chmielarzem
3. 12 grudnia – Rozmowa z Katarzyną Puzyńską
4. 19 grudnia – Rozmowa z Małgorzatą i Michałem Kuźmińskimi
5. 26 grudnia – Rozmowa z Martą Guzowską
6. 2 stycznia – Rozmowa z Igorem Brejdygantem

To kolejna po „Z archiwum 997”, „Cała prawda o zbrodni” oraz „Skazani: wyznania zza krat” seria na kanale Crime+Investigation (CI Polsat) z udziałem najbardziej znanego dziennikarza kryminalnego w Polsce – Michała Fajbusiewicza. Jego programy – w tym legendarny „Magazyn kryminalny 997” – na przestrzeni ostatnich 30 lat miały wielomilionową widownię i dzięki pomocy widzów udało się odnaleźć ponad 300 sprawców makabrycznych zbrodni.

To również trzecia lokalna produkcja – po „Polskich zabójczyniach” i „Opowiem ci o zbrodni” – na Crime+Investigation Polsat w tym roku. Za realizację „Fajbusiewicz: rozmowy o zbrodni” odpowiada Jolanta Gwardys z firmy produkcyjnej Kompania Mediowa, a ze strony A+E Networks producentem nadzorującym jest Agnieszka Kubiak.

Źródło: A+E Networks

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *