Trzeci sezon „Nowych Zwariowanych Melodii” w Cartoon Network

Zabawne postaci Warner Bros. Animation pojawią się w Boomerangu z nowymi przygodami. Królika Bugsa czeka tym razem spotkanie z wygłodniałymi trollami, a Daffy’ego nieodwzajemniona miłość do chłodnej z natury łabędzicy. Premiera trzeciego sezonu „Nowych Zwariowanych Melodii” już 19 listopada.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Cartoon Network

Beztroski Królik Bugs, niezdarny Kaczor Daffy i nieco nieśmiały Prosiak Porky od ponad siedemdziesięciu lat goszczą na ekranach telewizorów i wywołują uśmiechy na twarzach całych pokoleń. Lubiani bohaterowie pojawią się teraz na antenie Boomeranga w trzecim sezonie „Nowych Zwariowanych Melodii”.

W nowych odcinkach zwariowany Królik Bugs spotka się z parą niezwykle złośliwych trolli. Stwory spróbują zrealizować niecny plan i zaserwować sprytnego bohatera jako przekąskę dla swojego przywódcy. Kiedy indziej widzowie zobaczą, jak Daffy po wizycie u optometrysty straci na jakiś czas ostrość widzenia. W efekcie zabawny kaczor zakocha się na zabój w lodowej rzeźbie tajemniczej łabędzicy i z całych sił będzie walczył o to, by odwzajemniła ona jego uczucia.

Premiera trzeciego sezonu „Nowych Zwariowanych Melodii” już 19 listopada w Boomerangu. Emisja codziennie o godz. 16:40.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *