FC Barcelona – Atletico Madryt w TVP1 HD

Mecze ćwierćfinałowe piłkarskich rozgrywek Pucharu Króla tradycyjnie będzie można obejrzeć tylko w Telewizji Polskiej. Hitowe spotkania FC Barcelona – Atletico Madryt pokaże TVP1 HD.

FC Barcelona w czwartek pewnie awansowała do kolejnej fazy, pokonując w dwumeczu Elche aż 9:0. Tymczasem Atletico wygrało z jednym z faworytów – Realem Madryt. U siebie mistrz Hiszpanii zwyciężył 2:0. W rewanżu zremisował 2:2, a Fernando Torres zdobył obie bramki w pierwszej minucie 1. i 2. połowy. Teraz więc czas na wielki hit – Barcelona z Leo Messim, Neymarem i Luisem Suarezem w składzie podejmie finalistę ostatniej edycji Ligi Mistrzów, prowadzonego przez charyzmatycznego trenera Diego Simeone.

Transmisja tych spotkań, które skomentuje Dariusz Szpakowski, w TVP1 HD – 21 stycznia od godziny 21:55, a rewanż 28 stycznia o godzinie 20:55.