Ferie 2022 z Polskim Radiem Dzieciom

Polskie Radio Dzieciom przygotowało na czas ferii 2022 specjalną ofertę skierowaną do dzieci oraz rodziców. Już od poniedziałku 17 stycznia na antenie stacji przegląd najciekawszych wydarzeń z poszczególnych województw, propozycje aktywności zimowych oraz wiele atrakcji dla najmłodszych.

Od poniedziałku do piątku przez najbliższe 6 tygodni w „Poranku w Polskim Radiu Dzieciom” (godz. 9.15) oraz w „Popołudniku w Polskim Radiu Dzieciom” (godz. 16.15) prezentowane będą przeglądy wydarzeń, warsztatów i propozycje wszelkich aktywności przygotowanych dla dzieci na czas ferii w poszczególnych województwach. W „Strefie Rodzica” dziennikarze stacji podpowiedzą, jak zorganizować dziecku ferie wypełnione interesującymi dla niego aktywnościami oraz jak zadbać o jego zdrowie i bezpieczeństwo w tym szczególnym czasie.

Uwielbiani przez dzieci bohaterowie Polskiego Radia Dzieciom: Filip i Leopold, Miś Michaś, Smok Adaś, Kulfon i Monika oraz Magister Sprężynka i Pascal Kaczorowski pojawią się w czasie ferii na antenie Programu Pierwszego Polskiego Radia w „Czterech Porach Roku“, gdzie na najmłodszych słuchaczy czekać będą zagadki z niespodziankami.

Polskie Radio Dzieciom zaprasza również do korzystania z bogatej oferty podcastowej anteny, w której dostępne są cieszące się dużym zainteresowaniem propozycje dla najmłodszych: „Bajki opowiadane przez dzieci” oraz „Opowieści ludów świata”, jak również podcasty podróżnicze czy poradnikowe dla rodziców.

Źródło: Polskie Radio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *