Premiera odcinka serii „Pora na przygodę: Odległe krainy” w Cartoon Network

Miętusowy Kamerdyner w serialu „Pora na przygodę” służy Królewnie Balonowej. Optymistyczny bohater zaraża energetycznością, ale ma też mroczną stronę. A jakie były jego początki? Widzowie poznają odpowiedź w ostatnim odcinku specjalnym miniserii „Pora na przygodę: Odległe krainy”, zatytułowanym „Miasto Czarodziejów”. Premierowa emisja już w niedzielę 16 stycznia o 8:20 w Cartoon Network.

Sprawdź godziny emisji serii „Pora na przygodę: Odległe krainy” w PROGRAMIE TV

Miasto Czarodziejów to magiczna lokalizacja na mapie Krainy Ooo – kontynentu, gdzie rozgrywa się akcja animacji „Pora na przygodę”. Właśnie tam trafia Miętusowy Kamerdyner, który w poprzednich sezonach występował jako entuzjastyczny, choć czasem nieco chaotyczny pomocnik Królewny Balonowej. W finałowym odcinku specjalnym miniserii „Odległe krainy”, twórcy serialu zabierają widzów do historii z przeszłości bohatera. W tej opowieści Miętus dopiero rozpoczyna naukę w szkole czarodziejów.

Poznaje nowe postaci, a wśród nich dziewczynkę Cadebrę, która zostaje jego dobrą przyjaciółką. Początkowo bohater beztrosko cieszy się z zabaw i czarów z innymi uczniami szkoły. Lecz pewnego dnia przyłapuje jedną z nauczycielek-czarodziejek na zakopywaniu świecącej korony. Czym jest ten przedmiot i jakie ma moce? Miętusowy Kamerdyner spróbuje rozwiązać zagadkę. Nie tylko po to, aby rozwikłać sprawę nietypowego zachowania Dr Caledonius, ale również po to, aby oczyścić się z zarzutów. Podejrzenia o wywołanie serii osobliwych wydarzeń padną właśnie na niego. Miętusowy Kamerdyner zawalczy o przyjaźń, prawdę i zmierzy się ze samym sobą.

Sprawdź ofertę kanału Cartoon Network w PROGRAMIE TV

Premiera odcinka specjalnego „Miasto Czarodziejów” z serii „Pora na przygodę: Odległe krainy” w niedzielę 16 stycznia o 8:20 w Cartoon Network. Powtórna emisja w niedzielę 16 stycznia o 20:20.

Źródło: WarnerMedia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *