Festiwal „Magiczne zakończenie wakacji” 2019 w Polsacie

24 i 25 sierpnia Telewizja Polsat i RMF FM zapraszają do Kielc na Festiwal „Magiczne zakończenie wakacji”. Pierwszego dnia w Amfiteatrze Kadzielnia o znakomitą atmosferę podczas „Świętokrzyskiej Nocy Kabaretowej” zadbają najlepsze gwiazdy kabaretów. Drugiego dnia festiwalu kielecką scenę rozgrzeją najpopularniejsi muzycy, a widzowie wybiorą „Przebój lata RMF FM i Polsatu”.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Polsat

W sobotę 24 sierpnia na scenie Amfiteatru Kadzielnia pojawi się plejada najzabawniejszych gwiazd polskiej sceny kabaretowej, którzy zaprezentują największe kabaretowe hity lata 2019. Wystąpią: Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Moralnego Niepokoju i Kabaret Młodych Panów oraz chłopaki z Kabaretu Nowaki. To jednak nie koniec atrakcji! Do grona gwiazd sobotniego koncertu dołączą także: Kabaret Zachodni, Szymon Łąkowski, Kabaret K2, Kabaret Czesuaf oraz fenomenalny Jerzy Kryszak! W roli współprowadzącej „Świętokrzyską Noc Kabaretową” wystąpi Laura Breszka, popularna aktorka serialowa i telewizyjna, która wyróżnia się nieprzeciętnym poczuciem humoru i wielkim talentem komediowym. Oprawę muzyczną wieczoru zapewni zespół The Jobers. Transmisja koncertu w sobotę 24 sierpnia o godzinie 19:45 w Polsacie.

Drugiego dnia festiwalu, w niedzielę 25 sierpnia będziemy świętować „Magiczne zakończenie wakacji z Telewizją Polsat i RMF FM”. W walce o tytuł „Przeboju lata RMF FM i Polsatu” wezmą udział artyści, których utwory nie schodzą z radiowych list przebojów! W niedzielny wieczór wystąpią m.in.: Komodo, uwielbiany przez publiczność zespół ENEJ, Sarsa, Cleo, Piotr Cugowski, Lanberry, Gromee, a także Roksana Węgiel.

To oczywiście nie koniec muzycznych atrakcji! W niedzielę specjalnie dla widzów Polsatu i świętokrzyskiej publiczności z mini recitalem wystąpi zwyciężczyni ubiegłorocznego konkursu na Przebój Lata – Margaret! Uwielbiana przez młodą publiczność wokalistka zaśpiewa tego wieczoru swoje największe hity: „Byle Jak”, „Tempo” oraz „Cool Me Down”. Pojawi się także, znany na całym świecie, hiszpański piosenkarz Alvaro Soler – bezapelacyjnie najgorętsza latynoska gwiazda muzyki pop. Szturmem podbił muzyczne listy przebojów i serca fanek. W Amfiterze Kadzielnia zaśpiewa oczywiście: m.in.: „Sofię” z rekordową liczbą 588 milionów odsłon na Youtube. Przed świętokrzyską publicznością wystąpi również Alice Merton, która w 2017 roku zyskała popularność dzięki singlowi „No Roots”. Kolejną gwiazdą jest niemiecko-szwajcarska wokalistka – Ilira. Specjalnie dla widzów Polsatu i kieleckiej publiczności zaśpiewa w duecie z Alle Farben swój hit „Fading”.

Muzyczne widowisko poprowadzą prezenter Polsatu Maciej Rock oraz Jacek Tomkowicz z radia RMF FM, a o doskonałą zabawę okraszoną dużą dawką dobrego humoru zadba Igor Kwiatkowski w duecie z Patrycją Kazadi. Transmisja koncertu w niedzielę 25 sierpnia o godzinie 19:45 w Polsacie.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *