Wilczak, Błach i Opozda w obsadzie 2. sezonu serialu „Ultraviolet”

fot. R.PALKA

Do obsady serialu Ultraviolet 2.0 dołączyli kolejni aktorzy. Obok Marty Nieradkiewicz, Sebastiana Fabijańskiego, Piotra Stramowskiego i Agaty Kuleszy widzowie zobaczą m.in. Pawła Wilczaka, Wojciecha Błacha i Joannę Opozdę.

Sprawdź godziny emisji serialu „Ultraviolet” w PROGRAMIE TV

W 2. sezonie serialu Ultraviolet widzowie zobaczą Pawła Wilczaka. Postać, w którą wciela się aktor to Andrzej Brejdel – znany reżyser i dawna miłość matki głównej bohaterki, Anny (w tej roli Agata Kulesza). Paweł Wilczak pojawił się na ekranie m.in. w serialach Kasia i Tomek, Usta Usta oraz Faceci do wzięcia.

Wojciech Błach wcieli się w postać Jana Szeląga, brata jednego z głównych bohaterów, Kuby (w tej roli Piotr Stramowski). Widzowie znają Błacha z takich produkcji jak m.in. Miasto 44, Szpilki na Giewoncie, Wałęsa. Człowiek z nadziei czy Czego się boją faceci, czyli seks w mniejszym mieście.

W Ultraviolecie widzowie zobaczą także Joannę Opozdę. Aktorka pojawi się w odcinku, w którym grupa UV prowadzi śledztwo w sprawie śmierci w klinice medycyny estetycznej. Opozda znana jest widzom z roli Jowity Kaczmarek w serialu Pierwsza miłość oraz gościnnych występów w filmach i produkcjach telewizyjnych, m.in.: 7 rzeczy, których nie wiecie o facetach, M jak miłość, Barwy szczęścia i Prawo Agaty.

Ultraviolet opowiada historię trzydziestoletniej Oli Serafin, którą osobiste przejścia zmusiły do opuszczenia Londynu i powrotu do rodzinnej Łodzi. Pewnej nocy, prowadząc samochód, jest świadkiem tragicznego zdarzenia. Policja uznaje je za samobójstwo i zamyka sprawę. Kobieta decyduje się znaleźć wyjaśnienie na własną rękę. Rozpoczyna współpracę z grupą Ultraviolet, internetową społecznością detektywów amatorów, rozwiązujących sprawy, których nie jest w stanie wyjaśnić policja.

W drugim sezonie Ultravioletu, Ola musi zmierzyć się z niebezpieczeństwem zagrażającym jej rodzinie, co sprawia, że zaangażowanie bohaterki w rozwiązywane sprawy staje się bardzo osobiste.

Sprawdź ofertę kanału AXN w PROGRAMIE TV

Pierwszy sezon Ultravioletu swoją premierę miał w październiku 2017 roku w AXN. W sierpniu 2018 roku zadebiutował również w serwisie Netflix.

Źródło: AXN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *