Film A ONI DALEJ GRZESZĄ, DOBRY BOŻE! dostępny w serwisie PREMIERY CANAL+

Trzecia część francuskiej komedii ZA JAKIE GRZECHY, DOBRY BOŻE!, która podbiła serca widzów na całym świecie, jest już dostępna w serwisie PREMIERY CANAL+. Zobacz wybrane produkcje bez umów czy abonamentu i oglądaj je w dowolnym miejscu i o dowolnej porze.

Jako remedium na listopadową aurę polecamy wieczór z przezabawną francuską komedią A ONI DALEJ GRZESZĄ, DOBRY BOŻE! Tym razem, z okazji 40. rocznicy ślubu rodziców (w tych rolach niezastąpieni: Christian Clavier i Chantal Lauby), córki postanawiają zorganizować imprezę niespodziankę i zapraszają do Francji teściów z Afryki, Azji i Bliskiego Wschodu. Gdy do jednego domu zjeżdżają nagle rodziny z 4 różnych stron świata rozpoczyna się seria pomyłek, kłótni i zabawnych nieporozumień kulturowych. Czy Państwo Verneuil ponownie, w imię szczęścia córek, odnajdą wspólny język z rodziną i zapomną o uprzedzeniach?

W produkcji nie zabraknie dużej dawki humoru i niepoprawnych politycznie żartów, które demaskują stereotypowe myślenie o innych narodowościach. W trzeciej odsłonie filmu ponownie wystąpili m.in.: Ary Abittan, Medi Sadoun, Elodie Fontan, Noom Diawara i inni.

Sprawdź ofertę kanału CANAL+ PREMIUM w PROGRAMIE TV

W serwisie PREMIERY CANAL+ dostępne są 2 części kultowej francuskiej komedii: I ZNOWU ZGRZESZYLIŚMY, DOBRY BOŻE! oraz A ONI DALEJ GRZESZĄ, DOBRY BOŻE!

Źródło: CANAL+

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *