Premierowe Święta 2022 w Romance TV

Tegoroczne Boże Narodzenie w Romance TV obfitować będzie w wyjątkowe, świąteczne premiery filmowe, które rozgrzeją serca widzów. W Wigilię o godz. 20:00 stacja zaprasza na film obyczajowy „Zimowy zamek”, w którym zaprezentowane będą przepiękne krajobrazy Kanady wraz z niepowtarzalnym hotelem. W pierwszy dzień świąt Romance TV, także o godz. 20:00 pokaże „Miłość w Salzburgu”, zaś w drugi dzień Bożego Narodzenia o godz. 20:00 wyemitowana zostanie premierowo „Kobieta na wzgórzu”. Dodatkowo od 26 grudnia na antenie Romance TV zagoszczą nowe odcinki serialu „Śledztwo prowadzi Watzmann”.

Sprawdź ofertę kanału Romance TV w PROGRAMIE TV

W Boże Narodzenie Romance TV pragnie zagwarantować widzom świąteczną, zimową atmosferę, oczywiście pełną miłości. 24, 25 i 26 grudnia o godz. 20:00 stacja pokaże chwytające za serce premiery, które udowodnią, że przeciwności się przyciągają, a miłość można znaleźć tam, gdzie nigdy byśmy się jej nie spodziewali! Zagwarantowane będą wielkie emocje, przepiękne zimowe scenerie oraz szczęśliwe zakończenia!

Zimowy zamek – Wigilia, 24 grudnia, godz. 20:00

Hannah Fisher, pracownica biura podróży, nie przepada za zimnymi okolicami. Mimo to, jej szefowa wysyła ją do Kanady. Hannah ma wydać opinię o jednym z tamtejszych lodowych hoteli. Dociera do niego ze swoją najlepszą przyjaciółką, Phoebe. Jest zachwycona przepięknie urządzonym hotelem. I oczarowana jego właścicielem i projektantem, Benem Wadem…

Miłość w Salzburgu – 25 grudnia, godz. 20:00

Babcia opowiada swojej wnuczce romantyczną historię o tym, jak w Salzburgu spotkali się utalentowany, austriacki kompozytor Freddie i beztroska, młoda Amerykanka, Annabelle. Freddie zgodnie z rodzinną tradycją pracuje w banku. Annabelle namawia go jednak, żeby spełnił swoje marzenie i został kompozytorem. Freddie popada w wewnętrzny konflikt. Ma posłuchać głosu rozsądku czy serca przepełnionego miłością do Annabelle?

Kobieta na wzgórzu – 26 grudnia, godz. 20:00

Helena, samotna matka, chciałaby spędzić święta Bożego Narodzenia ze swoim 8-letnim synem. Wybiera luksusowy hotel w górach. Na skutek pomyłki w rezerwacji trafia jednak do stojącej na końcu świata chaty pewnego odludka, Richarda. Helena jest tam zależna od humorów Richarda, jego zazdrosnej córki Suzy i brata Mike’a, znanego kobieciarza. Jednak Helena przekonuje się wkrótce, że miłość można znaleźć tam, gdzie się jej najmniej spodziewamy!

Śledztwo prowadzi Watzmann – start serii i nowe odcinki serialu

Sprawdź godziny emisji serialu „Śledztwo prowadzi Watzman” w PROGRAMIE TV

Od 2 grudnia na antenie Romance TV pojawi się ponownie lubiany serial „Śledztwo prowadzi Watzmann”. Od 26 grudnia o godz. 22:05 zaś stacja zaprasza na jego premierowe odcinki. Jakie śledztwa tym razem prowadzić będzie porucznik Watzmann?

Źródło: Romance TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *