Film „Ania” premierowo w TVP1

„Ania” – premiera przejmującego filmu o przedwcześnie zmarłej, uwielbianej aktorce Annie Przybylskiej – na antenie TVP1 w środę, 26 lipca o godzinie 20:35.

Sprawdź godziny emisji filmu „Ania” w PROGRAMIE TV

„Ania” to inspirująca historia Anny Przybylskiej – odważnej, kochającej życie i spełniającej marzenia dziewczyny z Gdyni, mamy, partnerki, aktorki i modelki o twarzy anioła i charakterystycznym głosie, znanej m.in. z roli „Marylki” z serialu „Złotopolscy” oraz filmów „Ciemna strona Wenus”, „Kariera Nikosia Dyzmy”, „Sęp” czy „Bilet na księżyc”. W filmie usłyszymy jej zaraźliwy śmiech, a ona sama opowie, czym był dla niej sukces, piękno i sens życia. Rodzina wspomni o tym, jaka była poza kamerami i jaką była mamą. Współpracownicy opowiedzą o jej pracy na planie i karierze zawodowej, przyjaciele natomiast o tym, jak ich zaskakiwała i z jakimi wspomnieniami zostawiła ich, gdy odeszła w 2014 roku.

Sprawdź ofertę kanału TVP1 w PROGRAMIE TV

Twórcami filmu są Krystian Kuczkowski i Michał Bandurski, którzy zrealizowali wyjątkowe dokumenty telewizyjne o największych polskich gwiazdach estrady – „Krzysztof Krawczyk – całe moje życie” oraz „Maryla. Tak kochałam”. Film „Ania” zgromadził w kinach ponad 640 tysięcy widzów i jest jednym z najchętniej oglądanych w Polsce filmów dokumentalnych.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *