Film „Nianie w akcji” w Disney Channel

„Nianie w akcji” – film inspirowany hitem z lat 80. o tym samym tytule – 9 września 2016 roku o godzinie 18:00 zadebiutuje w Disney Channel.

W najnowszej produkcji Disney Channel wystąpią Sabrina Carpenter (znana z serialu „Dziewczyna poznaje świat”) oraz Sofia Carson („Następcy”).

Fabuła filmu „Nianie w akcji” rozpoczyna się, kiedy Jenny Parker (Sabrina Carpenter) i Lola Perez (Sofia Carson), dwie nastolatki z wyraźnie odmiennymi osobowościami, przechodzą rozmowę kwalifikacyjną na staż fotograficzny i przypadkowo zamieniają się telefonami. Tego samego dnia rodzina Andersonów, pilnie potrzebująca opiekunki na wieczór, dzwoni w tej sprawie na telefon Jenny. Odbiera go zuchwała Lola, która akurat potrzebuje dodatkowej gotówki, więc od razu przyjmuje zlecenie. Tymczasem niezawodna Jenny jest już umówiona z rodziną Cooperów, którzy także szukali opiekunki do dzieci. Niestety pierwsza praca Loli w roli opiekunki przyjmuje nieoczekiwany obrót, kiedy jedno z dzieci Andersonów wymyka się, by pójść na koncert. Jenny i Lola wraz z pozostałymi dziećmi wyruszają na największą przygodę życia podczas jednej magicznej nocy w wielkim mieście.

Źródło: Disney

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *