„Rio 2016 – magazyn siatkarski” w Polsacie Sport News i Polsacie Sport

W czwartek, 11 sierpnia 2016 roku, na antenie Polsatu Sport News i w Polsacie Sport zadebiutuje nowy program publicystyczny „Rio 2016 – magazyn siatkarski”. Godzinny program nadawany w dni kolejnych meczów Polaków na IO w Rio de Janerio, będzie poświęcony głównie występom naszych siatkarzy, ale goście i eksperci skomentują również inne ważne polskie wydarzenia dnia na olimpijskich arenach.

Magazyn zadebiutuje na antenach Polsatu Sport News i Polsatu Sport w dniu meczu Polska – Argentyna w czwartek, 11 sierpnia o godzinie 22:00. Kolejne wydania pojawią się 13 sierpnia o godzinie 22:00 w Polsacie Sport News i Polsacie Sport Extra i 15 sierpnia o godzinie 23:00 w Polsacie Sport News i Polsacie Sport.

Wśród gości, którzy skomentują występy naszych siatkarzy oraz innych reprezentantów na Igrzyskach Olimpijskich w Rio pojawią się m.in. Łukasz Kadziewicz, Ireneusz Mazur, Wojciech Drzyzga, Tomasz Swędrowski czy Maciej Jarosz. Magazyn poprowadzą Marcin Lepa, Przemysław Iwańczyk i Jerzy Mielewski.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *