Film „Policjantki i policjanci: Wierna jak pies” w Czwórce

Emisję nowej, trzeciej już serii serialu „Policjantki i policjanci” poprzedzi film fabularny „Policjantki i policjanci: Wierna jak pies”, który Czwórka pokaże na swojej antenie już w najbliższą sobotę 29 sierpnia 2015 roku o godzinie 20:00. W drugim już po „Pokoju 112” odcinku specjalnym posterunkowa Aleksandra Wysocka będzie musiała podjąć najważniejszą decyzję w swojej karierze, a może nawet życiu.

Wrocławska policja wpada na trop szajki, która organizuje przemyt kokainy z Ameryki Południowej do Polski. Fala aresztowań nie obejmuje jednak szefów narkobiznesu. Wasyl i Kubek czują się bezkarni. Posterunkowa Aleksandra Wysocka dostaje od nich ultimatum. Ma dwa dni, żeby wykraść zarekwirowane pieniądze i narkotyki zanim te opuszczą komendę. Jeśli tego nie zrobi, zginą wszyscy na których jej zależy. Wysocka musi podjąć najważniejszą decyzję w swoim życiu.

Trzeci sezon „Policjantek i policjantów” wystartuje na antenie TV4 już 31 sierpnia 2015 roku. Premierowe odcinki emitowane będą tak jak dotychczas od poniedziałku do czwartku, o godzinie 19:00. Tym razem stacja pokaże 52 nowe odcinki.

Źródło: Telewizja POLSAT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *