FilmBox Live z produkcjami Disneya

Kino Polska TV zawarło pierwszą w swojej historii umowę z The Walt Disney Company Ltd. Dzięki niej widzowie zobaczą w najbliższych tygodniach i miesiącach seriale, filmy oraz animacje m.in. na platformie VOD – FilmBox Live.

Wśród wielu tegorocznych produkcji, do których licencje zakupiła spółka Kino Polska TV, znajduje się wyprodukowany przez ABC Studios serial „American Crime”, nominowany w 2015 roku do dziesięciu nagród Emmy. Umowa obejmuje także animowane „Samoloty 2”, „Wielką Szóstkę” oraz dwa filmy z popularnej serii o Dzwoneczku (wróżce z Piotrusia Pana): „Dzwoneczek i tajemnica piratów” oraz „Dzwoneczek i bestia z Nibylandii”. Dodatkowo pakiet zawiera także aktorskiego „Kopciuszka” w reżyserii Kennetha Branagha z gwiazdorską obsadą (Helena Bonham Carter, Cate Blanchett i znany z „Gry o tron” Richard Madden).

Kino Polska TV planuje wyświetlać zakupione tytuły m.in. w ramach usług SVOD na platformie FilmBox Live.

Cieszymy się z nawiązania współpracy z Disneyem, największym dostawcą treści rozrywkowych na świecie – komentuje Bogusław Kisielewski, prezes Kino Polska TV. – Dzięki filmowym hitom i popularnym serialom zakupionym od Disneya widzowie kanałów FilmBox w Europie zobaczą kolejną porcję najnowszych premierowych produkcji, tym razem z ukochanymi disneyowskimi postaciami i czołowymi hollywoodzkimi aktorami w poruszających historiach dla widzów w każdym wieku – dodaje Bogusław Kisielewski.

Źródło: Kino Polska TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *