Kiwi TV ruszy w ciągu 5 miesięcy

Green Content, która 5 listopada 2015 roku uzyskała prawo do nadawania programu w multipleksie ósmym (MUX-8) Naziemnej Telewizji Cyfrowej, rozpocznie nadawanie kanału Kiwi TV nie później niż w ciągu 5 miesięcy od dnia uzyskania koncesji. Potwierdzeniem uzyskania koncesji będzie wydanie przez Przewodniczącego Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji decyzji w sprawie przyznania koncesji, po wcześniejszym zatwierdzeniu części technicznej dokumentacji przez Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej.

Jednocześnie Greent Content rozpoczyna pracę nad uruchomieniem kanału, gdyż, jak zaznacza nadawca, jest to proces wielowątkowy i wymaga sporo czasu.

Źródło: Agora

3 Comments on “Kiwi TV ruszy w ciągu 5 miesięcy”

  1. Ech fuga….

    Jak już marzyć to i HBO i Canal+ i cała masa innych kanałów *komercyjnych*….

    Tylko kto je utrzyma/za nie zapłaci? 😛

    1. Tylko zauważ, że Telewizja Polska nie jest nadawcą komercyjnym, więc siłą rzeczy nie można mówić, że któryś z jej programów jest kanałem komercyjnym, nawet w gwiazdkach. 😉 Do tego HBO i Canal+ dysponują prawami do kanałów kodowanych i to tzw. premium, natomiast na ofertę TVP Sport (pomimo tego, że TVP koduje tę stację) składają się prawa, które mogą być pokazywane na antenach otwartych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *