Filmowa podróż z gwiazdami kina w lutym w Stopklatce TV

Stopklatka TV zaprasza widzów na filmową przygodę w towarzystwie największych gwiazd kina. Salma Hayek i Penélope Cruz w niebezpiecznym Meksyku, Heath Ledger we Włoszech, Ewan McGregor i George Clooney w niebezpiecznym Iraku, Audrey Tautou we Francji u schyłku I wojny światowej. W lutym stacja pokaże takie filmy jak: „SexiPistols”, „Casanova”, „Człowiek, który gapił się na kozy”, „Bardzo długie zaręczyny” i „Niewidzialny”.

„SexiPistols” to western komediowy z Salmą Hayek i Penélope Cruz w rolach głównych, który Stopklatka TV pokaże w sobotę 6 lutego o godzinie 20:00. Pochodząca z dobrego domu Sara i córka ubogiego farmera Maria postanawiają walczyć z krętaczami. Ze wszystkich sił starają się zemścić na bankierze, który w nieuczciwy sposób skupuje ziemię wzdłuż linii kolejowej. Kobiety napadają na banki, a swoje łupy rozdają potrzebującym. Chcąc przygotować się do ostatecznego starcia z bandytami, poddają się szkoleniu pod okiem doświadczonego złodzieja i rewolwerowca.

Na walentynkowy wieczór stacja przygotowała dla widzów wyjątkową propozycję. „Casanova” to opowieść o Giacomo Casanovie, uwodzicielu, któremu nie potrafi oprzeć się żadna kobieta. Wyjątkiem jest ta, której względy są dla przystojnego Giacomo szczególnie cenne. Klasyczna komedia romantyczna Lasse Hallströma, której akcja rozgrywa się we Włoszech, wyemitowana zostanie o godzinie 20:00.

We wtorek 16 lutego o godzinie 20:00 stacja pokaże „Człowieka, który gapił się na kozy”. Na ekranie widzowie zobaczą m.in.: George’a Clooneya, Ewana McGregora, Jeffa Bridgesa i Kevina Spaceya. Reporter Bob Wilton poszukuje tematu na nowy artykuł. Zupełnym przypadkiem na jego drodze staje Lyn Cassady, członek eksperymentalnej jednostki wojskowej New Earth Army. Oddział odkrył w sobie zdolności paranormalne, które chce wykorzystać w trakcie działań wojennych. Bob, licząc na przygotowanie materiału swojego życia, postanawia pomóc Lynowi w odnalezieniu zaginionego założyciela jednostki. W ogarniętym wojną Iraku nie jest to jednak łatwe.

W poniedziałkowym paśmie Kino z historią Audrey Tautou zabierze widzów do Francji. „Bardzo długie zaręczyny” to opowieść o Mathilde, która uporczywie stara się odnaleźć swojego narzeczonego. Chociaż wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że dziewczyna już nigdy nie spotka się z Manechem, ta nie ustaje w poszukiwaniach. Film Jean-Pierre’a Jeuneta, który otrzymał dwie nominacje do Oscara oraz pięć Cezarów, wyemitowany zostanie 22 lutego o godzinie 20:00 na antenie Stopklatki TV.

Oglądając amerykański thriller „Niewidzialny”, wyprodukowany na podstawie kasowego szwedzkiego hitu z 2002 roku, widzowie poznają kilkunastoletniego Nicka (Justin Chatwin). Pewnego dnia chłopak zostaje brutalnie pobity przez młodocianych przestępców. Wola walki i chęć przetrwania sprawiają, że Nick nie umiera, trafia jednak do krainy zawieszonej między światem żywych i umarłych. Dla innych niewidzialny, bacznie obserwuje zrozpaczoną matkę oraz policję, która stara się go odnaleźć. W obawie o swoje ledwo już tlące się życie, rozpoczynając własne śledztwo, postanawia pomóc funkcjonariuszom. Wielbiciele produkcji nieoczywistych będą mogli obejrzeć film w ostatnią niedzielę miesiąca, czyli 28 lutego o godzinie 20:00.

Źródło: Stopklatka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *