Finał 5. edycji „The Voice Kids” w TVP2

Dziewięcioro młodych i uzdolnionych wokalistów będzie walczyć o tytuł Najlepszego Głosu piątej edycji muzycznego talent show. Na wielki finał „The Voice Kids” TVP2 zaprasza już w najbliższą sobotę, 23 kwietnia o godz. 20:00.

Sprawdź godziny emisji audycji „The Voice Kids” w PROGRAMIE TV

Po tygodniach muzycznej rywalizacji nadszedł czas na wielki finał programu „The Voice Kids”. Finaliści pokonali ponad 3000 dzieci, aby zaprezentować swój muzyczny kunszt podczas ostatniego odcinka piątej edycji „The Voice Kids”.

Mateusz Krzykała, Julia Bieniek i Maks Kanonow reprezentować będą drużynę Cleo. W drużynie Tomsona i Barona bezkonkurencyjne okazały się Ida Wargskog, Tosia Zakrzewska i Maja Cembrzyńska. Finalistami z teamu Dawida Kwiatkowskiego są Alicja Górzyńska, Laura Bączkiewicz i Piotrek Pączkowski.

Wielki finał „The Voice Kids” został podzielony na dwie części. W pierwszej na scenie swój wokalny talent zaprezentuje dziewiątka finalistów. Po występach swoich drużyn Cleo, Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron wybiorą po jednej osobie, która przejdzie do drugiej, ostatecznej części wielkiego finału.

O tym, kto zwycięży program, zdecydują widzowie biorący w głosowaniu SMS. Najlepszy z najlepszych otrzyma statuetkę piątej edycji „The Voice Kids” oraz nagrodę pieniężną w wysokości 50 000 złotych.

W trakcie finału wystąpią uczestnicy poprzednich edycji oraz wyjątkowi goście. Na scenie zaśpiewają m.in.: Justyna Steczkowska w duecie ze zwycięzcą trzeciej edycji Marcinem Maciejczakiem, Maryla Rodowicz z Cleo, zwyciężczynie drugiej i czwartej edycji „The Voice Kids” – AniKa Dąbrowska i Sara James. W sobotni wieczór usłyszymy również 7-letnią Amelię Anisovych, która poruszyła serca milionów ludzi na całym świecie, śpiewając utwór „Mam tę moc”, gdy przez sześć dni ukrywała się przed bombardowaniami w kijowskim schronie.

Sprawdź ofertę kanału TVP2 w PROGRAMIE TV

W roli prowadzących zobaczymy: Idę Nowakowską, Tomasza Kammela, Oliwiera Szota oraz Antka Scardinę.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *