Finał Ligi Mistrzów w TVP1/HD

Już w sobotę (25 maja) wielki finał Ligi Mistrzów Borussia Dortmund – Bayern Monachium. Transmisja od godziny 20:25 w TVP1/HD. Telewizja Polska przygotowała także dla swoich widzów liczne atrakcje.

Tegoroczny finał Ligi Mistrzów wzbudza wielkie zainteresowanie. Na stadionie Wembley w barwach Borussi Dortmund wybiegną trzej reprezentanci Polski: Robert Lewandowski, Kuba Błaszczykowski i Łukasz Piszczek. Telewizja Polska nadaje dużą rangę temu wydarzeniu. Transmisja odbędzie się w TVP1/HD oraz na stronie SPORT.TVP.PL.

Mecz ze stadionu Wembley skomentują: Dariusz Szpakowski wraz z byłym reprezentantem Polski Andrzejem Juskowiakiem. Studio w TVP1/HD poprowadzi Jacek Kurowski, a wśród jego gości będą: były selekcjoner Jerzy Engel oraz byli kadrowicze: Marcin Żewłakow i Wojciech Kowalewski.

Finał będzie obsługiwany przez platformę hybrydową TVP, na której znajdą się specjalne materiały (m.in. wywiady z polskimi piłkarzami, wideoblog Dariusza Szpakowskiego prosto z Wembley), dostępne dla widzów posiadających odbiorniki z obsługą HBB TV).

Specjalne programy o finale na Wembley będą emitowane w TVP1/HD i TVP INFO już od poniedziałku. W piątek specjalne wydanie „Kawy czy herbaty”w Jedynce (od godziny 5:55) w całości poświęcone finałowi, które poprowadzi Maciej Kurzajewski.

Telewizja Polska przygotowała także atrakcje dla swoich telewidzów – zorganizuje Strefę Kibica TVP i nc+, która zostanie zlokalizowana przed siedzibą TVP przy ul. Woronicza. Telewidzowie zaproszenie do tej strefy mogą wygrać w specjalnym konkursie, o którym poinformujemy w studiu podczas sobotniego meczu (18 maja) Ekstraklasy: Legia Warszawa – Lech Poznań oraz w weekendowych serwisach sportowych TVP. Konkurs rozpocznie się w poniedziałek o godzinie 12:00 na stronie SPORT.TVP.PL. Zaproszenia będzie można także wygrać podczas piątkowej „Kawy czy herbaty”.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *