Finał Roland-Garros z Igą Świątek na żywo w TVN i Eurosport 1 oraz Eurosport Player i player.pl

W sobotę o godzinie 15:00 na korcie centralnym im. Phillipe’a Chatriera w Paryżu Iga Świątek rozpocznie spotkanie z Sofią Kenin w finale wielkoszlemowego turnieju Roland-Garros. Najważniejszy tenisowy mecz ostatnich lat pokażą na żywo kanały Eurosport 1 i TVN oraz serwisy Eurosport Player i player.pl.

Sprawdź godziny transmisji Roland-Garros w PROGRAMIE TV

Półfinał turnieju z udziałem Igi Świątek obejrzało blisko 900 tysięcy osób. Finałowy mecz naszej reprezentantki to bez wątpienia najważniejsze wydarzenie w polskim tenisie od wielu lat. Bądźmy razem z nią w tym historycznym momencie i wspierajmy w najważniejszym meczu w życiu. Jestem przekonana, że cała Polska będzie śledzić to emocjonujące spotkanie i podziwiać naszą tenisistkę w akcji – podkreśliła Dorota Żurkowska-Bytner, Dyrektor Eurosportu w Polsce i Członek Zarządu TVN S.A.

Iga Świątek może zostać pierwszą w historii polską mistrzynią turnieju Wielkiego Szlema. Rewelacyjna 19-latka w sobotnim finale Roland-Garros zmierzy się z Amerykanką Sofią Kenin. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:00. Dzięki transmisji dostępnej również na ogólnopolskim kanale TVN oraz otwartemu dostępowi online wydarzenie będzie mógł obejrzeć każdy widz, w wybranym przez siebie miejscu i na dowolnym urządzeniu.

Sprawdź ofertę kanału TVN w PROGRAMIE TV

Już od 14:00 widzowie Eurosportu 1 będą mogli śledzić specjalne tenisowe studio z udziałem znakomitych polskich i zagranicznych ekspertów. W nadchodzących dniach Eurosport 1 będzie transmitował każdy spotkanie do końca turnieju Roland-Garros, czyli decydujące mecze singla i debla kobiet i mężczyzn.

Źródło: Discovery Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *