FOKUS TV od 6 marca z wiosenną ramówką

FOKUS TV na wiosnę 2016 roku, która rusza w stacji już 6 marca, przygotował m.in.: pierwszy własny serial paradokumentalny „Redakcja”, magazyn popularnonaukowy „Pod lupą” i trzeci sezon serialu dokumentalnego „Sala operacyjna”.

6 marca Kuba Marcinowicz zaprasza na kolejne odcinki magazynu „Pod lupą”, który tej wiosny zmienia formułę. W każdym programie pojawią się trzy felietony, pokazujące od kuchni technologie wytwarzania najróżniejszych przedmiotów, tworzyw czy produktów spożywczych – od produkcji broni po produkcję czarnych skrzynek, od uprawy kawy po wytwarzanie skóry EKO.
Premiera: niedziela, 6 marca, godzina 14:00
Emisja: niedziela, godzina 14:00

Trzeci sezon serialu dokumentalnego „Sala operacyjna” pojawi się na antenie 9 marca. Kamera towarzyszyć będzie pacjentom i lekarzom szpitali państwowych, dokumentując ich walkę o życie i zdrowie. Poznamy niezwykłe historie osób, które od lat zmagają się nie tylko ze swoimi chorobami, ale też skutkami, jakie niesie ich leczenie.
Premiera: środa, 9 marca, godzina 22:00
Emisja: środa, godzina 22:00

17 marca FOKUS TV wyemituje pierwszy odcinek serialu paradokumentalnego „Redakcja”, który opowiada o kulisach pracy dziennikarzy śledczych. Inspiracją dla spraw, nad którymi pracują redaktorzy są autentyczne historie. Nieustanny wyścig z czasem, stres, gotowość 24 godziny na dobę, podporządkowanie spraw osobistych pracy – na to każdego dnia muszą być przygotowani dziennikarze śledczy. Producentem wykonawczym serialu jest Endemol Shine Polska.
Premiera: czwartek, 17 marca, godzina 20:00
Emisja: czwartek, godzina 20:30

W ramówce wiosennej znajdą się również nowe produkcje zagraniczne, między innymi seriale: „Służby specjalne od środka”, „Polowanie na nazistów”, „Najniebezpieczniejsze drogi świata”, „SuperPająk”, a także dokumenty, m.in. „Japońskie Tsunami”, „Kanonizacja – historyczne wydarzenie” oraz filmy dokumentalne, m.in.: „Geronimo: Amerykańska legenda”, „Silverado”.

Źródło: Grupa ZPR Media

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *