Formuła 1 nadal w Telewizji POLSAT

Telewizja POLSAT kolejny raz zapewni polskim widzom możliwość oglądania najbardziej ekscytujących wyścigów na świecie – już od Grand Prix Australii Formuła 1 ponownie zagości w kanałach sportowych Telewizji POLSAT.

Zaczynając od Grand Prix Australii rywalizacja królowej sportów samochodowych w sezonie 2014 pokazywana będzie w najpopularniejszych kanałach sportowych w Polsce – Polsacie Sport i Polsacie Sport Extra.

Telewizja POLSAT przeprowadzi relacje ze wszystkich weekendów z Grand Prix: pokaże piątkowe i sobotnie treningi, sobotnie kwalifikacje i najważniejsze wydarzenie każdego weekendu z Formułą 1, czyli niedzielny wyścig.

Porozumienie w sprawie pokazywania Formuły 1 zostało zawarte dzięki determinacji zarówno dysponenta praw telewizyjnych, jak i Telewizji POLSAT, która chciała zapewnić widzom w Polsce możliwość oglądania Formuły 1.

Kwalifikacje i wyścig z Melbourne pokażemy w Polsacie Sport i Polsacie Sport HD. Cieszymy się, że mimo długich i ciężkich negocjacji udało nam się pozyskać prawa do Formuły 1 – powiedział Dyrektor ds. Sportu w Telewizji POLSAT, Marian Kmita.

Źródło: Telewizja POLSAT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *