FOX promuje premierę nowego sezonu „Z Archiwum X”

Trwa kampania kanału FOX wspierająca premierę najnowszego sezonu „Z Archiwum X” z Davidem Duchovnym oraz Gillian Anderson w rolach głównych. Działania promocyjne obejmują radio, telewizję i Internet. Dwuodcinkowa premiera serialu 25 i 26 stycznia 2016 roku na kanale FOX.

„Z Archiwum X” to wielokrotnie nagradzana seria, m.in. 5 statuetkami Złotych Globów, oraz 16 Emmy. Polscy widzowie zobaczą premierowe odcinki najnowszego sezonu na kanale FOX zaledwie kilkanaście godzin po amerykańskiej premierze. Pierwszy zostanie wyemitowany w poniedziałek 25 stycznia o godzinie 21:00, a drugi dzień później – we wtorek, 26 stycznia o godzinie 22:00, kolejne odcinki będą wyświetlane we wtorki o godzinie 22:00.

Premierę serialu wspiera kampania marketingowa na kanałach FOX International Channels Poland (FOX, FOX Comedy, National Geographic Channel, Nat Geo Wild i Nat Geo People) oraz w wybranych stacjach ogólnopolskich i stacjach radiowych. Promocja obejmuje również reklamy prasowe, a także kampanię displayową i wideo w największych portalach i witrynach o tematyce filmowo–telewizyjnej, działania SEM na serwisie You Tube oraz promocję w serwisach społecznościowych.

Za kreację odpowiedzialny jest dział marketingu FOX International Channels Poland. Za zakup i planowanie mediów odpowiada dom mediowy Vizeum. Działania PR wspiera agencja Grayling Poland.

„Z Archiwum X” to serial, w którym agencji FBI Fox Mulder i Dana Scully zajmują się nierozwiązanymi sprawami o podłożu paranormalnym. Mulder jest zdecydowanie przekonany o istnieniu pozaziemskiej cywilizacji. Scully natomiast, mimo że jest naukowcem wnikliwie analizującym wszelkie ślady i poszlaki, czasem ma trudności z wyjaśnieniem pewnych zjawisk i zdarzeń. W otwierającym nową serię odcinku agenci zajmują się sprawą dziewczyny, która twierdzi, że była kilkukrotnie uprowadzona przez obcych. Najnowsza seria „Z Archiwum X” składa się z sześciu odcinków.

Obok Davida Duchovnego (Fox Mulder) oraz Gillian Anderson (Dana Scully) w serialu pojawi się także Mitch Pileggi (szef agentów Walter Skinner), oraz William B. Davis (Palacz).

Źródło: FOX International Channels Poland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *