Tydzień premier w FightKlubie

O tym, że walka o Igrzyska wkroczyła w decydującą fazę świadczy liczba zgłoszeń do Grand Prix (cykl IJF Tour) w Hawanie. Ponad 400 judoków z prawie 70 państw, w tym 8-osobowa reprezentacja Polski. Transmisje z zawodów na antenie FightKlubu codziennie od piątku do niedzieli o godzinie 23:00.

Na Kubie o punkty do kwalifikacji olimpijskich walczyć będą Agata Perenc -52kg, Karolina Pieńkowska -52kg, Arleta Podolak -57kg, Katarzyna Furmanek +78kg, Damian Szwarnowiecki -73kg, Łukasz Błach -81kg, Jakub Kubieniec -81kg i Jakub Wójcik -100 kg. Liczymy na udane występy Biało-Czerwonych, których później czekają starty w lutym w Grand Slamie w Paryżu, Grand Prix w Duesseldorfie oraz PŚ w Warszawie (kobiety).

„101 najlepszych nokautów – runda 4” w sobotę od 21:00

Styczniowa niespodzianka dla kibiców mocnych wrażeń – największe, najbardziej spektakularne i najbrutalniejsze bokserskie nokauty jeden po drugim w specjalnym programie „101 najlepszych nokautów”. Od wagi ciężkiej po słomkową, finisze z gal organizowanych głównie przez największego europejskiego promotora – Matchroom Boxing. Duże nazwiska i mało znani puncherzy w swoich akcjach życia. Dwie godziny nieustannej akcji zawsze zwieńczonej przedwczesnym gongiem, kończącym cały pojedynek. Premierowy odcinek w sobotę 23 stycznia od godziny 21:00.

Fighting Rookies już od tej niedzieli w FightKlubie

Fighting Rookies to organizacja kick-bokserska, działająca od 2010 roku, nastawiona głównie na pojedynki pomiędzy młodymi talentami kopanych sztuk walki. Powstała z inicjatywy holenderskiego trenera, komentatora i producenta sztuk walki, Edwina Van Osa. Młodzi adepci otrzymują dzięki niej szansę na zdobycie doświadczenia i w razie sukcesu, rozwijania swojej kariery w sportach walki. W Fighting Rookies prawie wszystkie ciosy są dozwolone: kolana, łokcie, ciosy pięścią z obrotu. Te zasady walki i młodzieńcza energia kipiąca w zawodnikach zagwarantują z pewnością widowiskowe i emocjonujące starcia. Premierowe gale Fighting Rookies w każdą niedzielę od godziny 22:00.

„Fighting Spirits MMA”

Od 22 stycznia, w każdy piątek o godzinie 22:00, na antenie FightKlubu zagoszczą premierowe odcinki programu „Fighting Spirits MMA”.

„Hard Knocks Fighting – Day in The Life”

Świat zawodnika MMA, to nie tylko walka w klatce, mordercze treningi i zbilansowana dieta, to często także kłopoty rodzinne, finansowe, trudne wybory życiowe. Z drugiej strony to także świat wielkiej motywacji, poświęcenia i ogromnej satysfakcji z sukcesów. Premierowy cykl „Hard Knocks Fighting – Day in The Life” w poniedziałki o godzinie 22:00.

Źródło: Media Production

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *