„Fun App Lista” i „Polska Lista” w 4fun.tv (grafika)

Innowacyjna aplikacja FUN APP, wprowadzona w listopadzie zeszłego roku, która pozwala widzom m.in. bezpośrednio podczas emisji teledysków we wszystkich stacjach należących do 4fun Media S.A., oddawać głosy na swoje ulubione klipy, cieszy się coraz większą popularnością. Każdego miesiąca korzysta z niej już ponad 35 tysięcy użytkowników. Tak zwane „lajki”, wysyłane do systemu emisyjnego, są widoczne w czasie rzeczywistym na ekranie telewizora. Zainteresowanie oraz bardzo szybko rosnąca liczba „polubień”, jakie zaczęły pojawiać się na antenie 4fun.tv, stały się bodźcem do stworzenia dedykowanej użytkownikom aplikacji FUN APP pozycji programowej. Specjalnie z myślą o funapowiczach, powstała „Fun App Lista”.

Jesteśmy niezmiernie zadowoleni, że nasza aplikacja FUN APP z dużym wyprzedzeniem osiąga zakładane przez nas cele. Możemy śmiało stwierdzić, że nasi widzowie pozytywnie ją odebrali i co najważniejsze pomimo jej nowatorskiego podejścia do interakcji z ekranem TV także ją zrozumieli i szybko nauczyli się z niej korzystać. Warte podkreślenia jest to, że nasza aplikacja pozwala głosować jedynie na klip, który właśnie jest na naszej antenie, co powoduje, że aby zagłosować na swój ulubiony klip trzeba oglądać w danym momencie naszą TV. W dłuższej perspektywie czasu liczymy, że ten sposób podejścia do interakcji naszych widzów z TV uzyska mocne odzwierciedlenie w wynikach oglądalności stacji – mówi Mateusz Górecki, Dyrektor ds. Innowacji i Inwestycji 4fun Media S.A.

Moderowane, czyli prowadzone przez prezentera zestawienie, przedstawia podsumowanie wszystkich głosów oddanych przez widzów (lajków), pojawiających się podczas 24-godzinnej muzycznej playlisty kanału 4fun.tv. Cotygodniowy ranking ulubionych teledysków użytkowników aplikacji FUN APP, będzie prezentowany w programie „Fun App Lista” w wydaniu premierowym w każdą niedzielę o godzinie 16:00. Powtórki emitowane będą w poniedziałki o 14:00 i środy o 16:00 oraz w soboty o godzinie 10:00. Wiosenną nowość w 4fun.tv poprowadzą rotacyjnie wszyscy prezenterzy 4fun.tv, czyli Lady Nina, Jagna Błażejewska oraz Jacek Januszko.

Dodatkowo na antenie stacji pojawi się nowe zestawienie najpopularniejszych hitów polskich artystów, wykonywanych wyłącznie w naszym rodzimym języku. „Polska Lista”, która ruszyła już w miniony weekend, ma swoje premiery w niedziele o godzinie 17:00, a powtórki we wtorki o 16:00 oraz czwartki o godzinie 9:00.

4funtvpolskalista

Źródło: 4fun Media

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *