Fundacja „Pod Dębem” ze spotem reklamowym i stroną internetową (wideo)

Fundacja Telewizji Puls „Pod Dębem” wyprodukowała pierwszy spot reklamowy promujący swoją działalność oraz uruchomiła stronę internetową.

Celem Fundacji TV Puls „Pod Dębem” jest pomoc osobom starszym oraz ich rodzinom w opiece nad nimi. Pierwszy spot fundacji zachęca do wspierania społecznych domów opieki i wyposażenia ich w niezbędny sprzęt medyczny. Film w bardzo sugestywny sposób pokazuje, że życie osób starszych nie kończy się wraz z przeprowadzką do domów opieki. Reżyserem i operatorem spotu jest Piotr Piesiak, który współpracował m.in. przy spotach fundacji TVN-u. Spot jest emitowany na antenach obydwu kanałów Telewizji Puls od początku maja. Z kolei nowo uruchomiona strona internetowa www.fundacjapoddebem.pl zawiera wszystkie najważniejsze informacje nt. Fundacji oraz jej działań.

Fundacja TV Puls „Pod Dębem” powstała z inicjatywy Telewizji Puls w styczniu br. Fundacja pomaga placówkom opiekuńczym, medycznym, domom opieki społecznej, domom seniora oraz -€“ w szczególnych przypadkach – osobom indywidualnym. Telewizja Puls pokrywa koszty działalności fundacji, aby wszystkie zebrane środki były przeznaczone na pomoc potrzebującym. Dodatkowym wkładem spółki jest udostępnienie czasu antenowego na emisję spotów Fundacji. Hasłem przyświecającym działaniom Fundacji TV Puls jest slogan: „Pod Dębem znajdziesz pomoc, zrozumienie i godność”. Prezesem fundacji jest Erin Murphy-Dąbska.

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *