Futsal Ekstraklasa w TVP Sport

TVP Sport będzie pokazywał przez najbliższy sezon Futsal Ekstraklasę. Rozgrywki w piłce halowej startują już w ten weekend. Transmisję pierwszego spotkania FC Toruń – Rekord Bielsko-Biała będzie można oglądać w TVP Sport w poniedziałek, 19 września 2016 roku o godzinie 18:05.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym TVP Sport

Futsal Ekstraklasa liczy 12 zespołów, tytułu bronią piłkarze Gatty Zduńska Wola. Rozegranych zostanie 27 kolejek. Po 22, tabela zostanie podzielona na pół, a zespoły – zarówno z grupy „mistrzowskiej”, jak i „spadkowej” – rozegrają jeszcze po 5 kolejek. Rozgrywki potrwają aż do maja przyszłego roku. Obecny sezon jest 23. w historii Futsal Ekstraklasy, a najczęściej mistrzami Polski były kluby: Clearex Chorzów i PA Nova Gliwice (po 5 triumfów).

TVP Sport będzie pokazywał jedno spotkanie z każdej kolejki – w poniedziałki o godzinie 18:30. Najbliższy mecz, FC Toruń – Rekord Bielsko-Biała, będą komentować: Sławomir Kwiatkowski oraz Krzysztof Kuchciak – wielokrotny mistrz i reprezentant Polski w futsalu, uczestnik EURO 2001. W roli reportera wystąpi w Toruniu Szymon Borczuch.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *