Gala KSW 62 Kołecki vs Szostak w PPV w Cyfrowym Polsacie i IPLI

Abonenci Cyfrowego Polsatu oraz użytkownicy największego serwisu rozrywki internetowej IPLA mogą już zamawiać dostęp do gali KSW 62, która odbędzie się w sobotę, 17 lipca. Walką wieczoru będzie wzbudzające ogromne emocje starcie Szymona Kołeckiego i Akopa Szostaka. Cena realizowanego w systemie „pay-per-view” (PPV) wydarzenia to 40 zł. Będzie je można obejrzeć na dekoderach satelitarnych, do odbioru telewizji kablowej IPTV i telewizji internetowej OTT oraz na urządzeniach mobilnych w serwisie IPLA.

Najbliższa Gala KSW 62 odbędzie się w studiu telewizyjnym w Warszawie. Podczas 9 emocjonujących walk widzowie będą mogli zobaczyć wielu efektownie walczących zawodników. W walce wieczoru niepokonany w KSW mistrz olimpijski Szymon Kołecki (9-1, 8 KO) oraz podwójny złoty medalista Mistrzostw Polski w Kulturystyce Akop Szostak (4-3, 3 KO). Zawodnicy spotkają się w klatce, aby wyjaśnić swój wieloletni konflikt. Pojedynek zakontraktowano w limicie kategorii półciężkiej.

Jedną z głównych walk gali będzie spotkanie dwóch spektakularnie walczących zawodników kategorii półśredniej: powracający po dramatycznej kontuzji nogi Andrzej Grzebyk (17-4, 10 KO) podejmie próbę rewanżu za pechową porażkę z byłym mistrzem organizacji DREAM Mariusem Žaromskisem (23-9, 16 KO).

W limicie kategorii półśredniej, regularnie nagradzany za najlepsze walki wieczoru Michał Michalski (9-4, 5 KO) wystąpi przeciwko niepokonanemu Adrianowi „Bartosowi” Bartosińskiemu (10-0, 8 KO).

17 lipca dojdzie również do długo wyczekiwanego debiutu w formule MMA jednego z najlepszych polskich kickbokserów – Tomasz Sarara (0-0) skrzyżuje rękawice z ostatnim rywalem, który pokonał go w ringu, Vladimirem Tokiem (0-1). Tok ma na koncie niemal 100 walk w kickboxingu, z których 87 wygrał. Zawodnicy spotkają się w limicie kategorii ciężkiej.

Były mistrz KSW wagi piórkowej, Artur „Kornik” Sowiński (21-12, 8 KO) stanie przeciwko słynącemu z wysokich kopnięć Sebastianowi Rajewskiemu (10-6, 4 KO) w limicie kategorii lekkiej, natomiast w limicie kategorii koguciej Paweł „The Polish Eagle” Polityło (6-2, 1 KO) podejmie Bruno „Gafanhoto” Augusto dos Santosa (9-2, 1 KO, 5 Sub). Zaledwie 22-letni Brazylijczyk ma na koncie dziewięć zwycięstw i jest byłym pretendentem do pasa wagi koguciej. Niezwykle interesująco zapowiada się również pojedynek finalisty programu „Tylko Jeden” Marcina „Krakusa” Krakowiaka (10-3, 4 KO) z posiadaczem czarnego pasa brazylijskiego jiu-jitsu, Tomaszem Jakubcem (10-3, 4 KO).

W pojedynku otwierającym KSW 62 swoje umiejętności pokażą: niezwykle doświadczony Lemmy „The Dog” Krušič (20-7, 5 KO) i przedstawiciel młodego pokolenia fighterów, który zadebiutował w KSW w styczniu tego roku, David Martinik (4-2, 1 KO). Starcie zakontraktowano w limicie kategorii koguciej.

Start dostępnego wyłącznie w systemie PPV wydarzenia zaplanowany jest na godz. 20.00.

Źródło: Cyfrowy Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *