Gala PPV w Cyfrowym Polsacie i IPLI: Michał Cieślak w walce o pas Mistrza Świata Federacji WBC

W Cyfrowym Polsacie i IPLI można już zamawiać dostęp do walki Michała Cieślaka o Mistrzostwo Świata Federacji WBC w wadze junior ciężkiej. W piątek 31 stycznia br. Polak zmierzy się z Ilungą Makabu. Cena realizowanego w systemie „pay-per-view” wydarzenia to 40 zł. Będzie je można obejrzeć na dekoderach satelitarnych, do odbioru telewizji kablowej IPTV i telewizji internetowej oraz na urządzeniach mobilnych.

Dla fanów zawodowego boksu szykuje się nie lada gratka. 31 stycznia na Shark Club Stadium w stolicy Demokratycznej Republiki Konga dojdzie do walki między Polakiem – niezwyciężonym Michałem Cieślakiem (19-0, 13 KO) a reprezentującym DR Konga – doświadczonym Ilungą Makabu (26-2, 24 KO). Oprócz walki o pas widzowie zobaczą również 2 inne, równie emocjonujące pojedynki. Transmisja gali poprzedzona zostanie specjalnie przygotowanym dla widzów studiem, które rozpocznie się o godz. 19.30. Studio poprowadzi Artur Łukaszewski, eksperci zaproszeni na ten wyjątkowy wieczór to: Janusz Pindera, Maciej Miszkiń i Hubert Migaczew, wydawcą będzie Paweł Mularczyk. Walki skomentują Andrzej Kostyra i Grzegorz Proksa.

Cieślak vs Makabu

Pochodzący z Radomia Michał Cieślak do tej pory wygrał 19 walk, z czego 13 przed czasem. Dwudziesta, jubileuszowa walka Polaka, odbędzie się w miejscu, gdzie doszło do znanego jako „bójka w dżungli” spotkania Muhammada Ali z Georgem Foremanem o mistrzostwo świata wszechwag. Trzymamy kciuki za zwycięstwo polskiego zawodnika! Ilunga Makabu do tej pory wygrał 26 walk, w tym 24 przez KO oraz zaliczył 2 porażki.

Źródło: Cyfrowy Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *