GamePlay SHOW nowością w ramówce Polsat Games

Zupełnie nowa audycja poświęcona nowoczesnym „grom bez prądu”, emocje związane z Mistrzostwami Świata w League of Legends czy turnieje CS: GO to kilka elektryzujących propozycji Polsatu Games na długie jesienne wieczory. Coś dla siebie znajdą też fani filmów dokumentalnych oraz anime. Najmłodszych widzów w świat gier wprowadzą audycje „Po Lekcjach” oraz „Giereczkowo By Day”.

Sprawdź godziny emisji GamePlay SHOW w PROGRAMIE TV

Polsat Games to kanał telewizyjny dedykowany fanom technologii, komiksu oraz gier – również tych, które do zabawy nie wymagają prądu. I to właśnie wszelkiej maści „planszówkom” oraz „karciankom” poświęcony będzie nowy program zatytułowany „GamePlay SHOW”. Gospodarzami blisko godzinnej audycji są, doskonale znani widzom Polsatu Games, Piotr Augustyniak i Marcin Szmidt. Duet wszechstronnie uzdolnionych showmanów jesienią 2019 roku wprowadzał już widzów w annały „gier bez prądu” w popularnej produkcji PoGraMy. W nowym programie prowadzącym w studiu towarzyszyć będą znani goście. Wśród zaproszonych gwiazd znaleźli się między innymi muzyk Krzysztof Skiba, kabareciarz Grzegorz Halama czy zdobywca obu biegunów Jasiek Mela.

Sprawdź ofertę kanału Polsat Games w PROGRAMIE TV

W GamePlay SHOW będziemy prezentować nowoczesne, topowe gry planszowe i karciane w formie, która pozwala pokazać ich największe atuty. W tym wyjątkowym formacie rozgrywka jak i sama gra jest w centrum, ale jednocześnie stanowi ona swoisty pretekst do spotkania, rozmowy nad stołem i zaprezentowania gościa – mówią gospodarze programu, który swoją premierę w Polsacie Games będzie miał 18 października.

Źródło: Telewizja POLSAT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *