ONE Championship: Reign of Dynasties II na żywo w Fightklubie

Zaledwie tydzień po gali Reign of Dynasties, ONE Championship wraca do Singapore Indoor Stadium z drugim widowiskiem pod takim samym tytułem. Show z sześcioma wybornymi walkami w Main Card już 16 października od godz. 14.30 na żywo w Fightklubie!

Sprawdź godziny transmisji ONE Championship w PROGRAMIE TV

Wyjątkowi fighterzy znów zawitają do Singapuru, aby oczarować widzów i dać kolejne niezwykłe show. Szykują się znakomite pojedynki, nie może być jednak inaczej skoro w oktagonie zaprezentuje się łącznie aż sześciu mistrzów świata. Fani liczą na niezapomnianą noc, bo choć widowisko odbędzie się bez udziału publiczności i za zamkniętymi drzwiami, wszystkie walki będzie można oglądać w telewizyjnym przekazie. W Polsce zadba o niego Fightklub, który transmisję z Singapuru rozpocznie o godz. 14.30.

Wydarzeniem gali będzie kickboxerskie starcie w wadze koguciej pomiędzy mistrzem świata Muay Thai, Zhangiem Chenglongiem, a mistrzem świata w karate, Hirokim Akimoto. Obaj znani są z niezwykle ekspresyjnej postawy w ringu i wybuchowości, która gwarantuje najwyższy poziom emocji. Zarówno Chińczyk, jak i Japończyk to zawodnicy świetnie czujący się w ofensywie, wolący atakować, niż czekać na to, co w oktagonie zrobi rywal, dlatego w Singapurze można spodziewać się ekscytującego pojedynku. Co ciekawe, na gali Reign of Dynasties II zaprezentuje się również… brat Zhanga, Zhang Chunyu, również mistrz świata w Muay Thai, dla którego będzie to debiut w oktagonie ONE Championship. Jego rywalem będzie wielokrotny czempion Muay Thai, Sagetdao Petpayathai z Tajlandii.

Oprócz dwóch powyższych pojedynków, w Singapurze wystąpią również m.in. mistrz świata w kickboxingu, Wang Wenfeng, kolejny mistrz świata w Muay Thai, Han Zi Hao czy malezyjska gwiazda, Keanu Subba. Jak mówi prezes organizacji ONE Championship, Hua Fung Teh: – Jesteśmy zaszczyceni, że rząd Singapuru właśnie ONE Championship powierzył zadanie pilotowania powrotu sportowych rozgrywek w tym kraju. Cieszymy się, że znów możemy sprowadzić tu naszych lokalnych bohaterów, ale i gwiazdy o międzynarodowym charakterze. Robimy po to, aby zainspirować fanów na całym świecie do walki.

Sprawdź ofertę kanału Fightklub w PROGRAMIE TV

Gala ONE Championship: Reign of Dynasties II już 16 października o godz. 14.30 na żywo w Fightklubie!

Źródło: Media Production

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *