Giro d’Italia 2019 na żywo tylko w Eurosporcie 1 i Eurosport Playerze

Przed widzami Eurosportu ponad trzy tygodnie kolarskiej rywalizacji na najwyższym poziomie! Giro d’Italia 2019 to przeszło 3500 km, pasjonujące finisze i wyczerpujące górskie wspinaczki, które doprowadzą peleton do mety w Weronie. Polskich kibiców czekają w tym roku podwójne emocje! O zwycięstwo w klasyfikacji generalnej powalczy Rafał Majka (BORA-hansgrohe), a przez cały wyścig będziemy obserwować jazdę polskiego zespołu CCC Team. Transmisje od 11 maja tylko w Eurosporcie 1 i Eurosport Playerze.

Sprawdź godziny transmisji Giro d’Italia w PROGRAMIE TV

Przez ponad trzy tygodnie peletonowi będzie towarzyszył Adam Probosz. Dziennikarz Eurosportu zabierze kibiców za kulisy jednego z najważniejszych wyścigów kolarskich na świecie. Codziennie na stronie eurosport.pl oraz w mediach społecznościowych kanału pojawiać się będą specjalne relacje z trasy Giro d’Italia, w tym rozmowy z polskimi i zagranicznymi kolarzami, dyrektorami sportowymi oraz ekspertami, a także autorskie analizy i spostrzeżenia. Wyścig komentować będą Tomasz Jaroński i Dariusz Baranowski. Po codziennych transmisjach z wyścigu Eurosport zaprosi widzów na program Giro Extra, czyli podsumowanie najważniejszych momentów kolejnych etapów.

Polscy kibice mogą liczyć przede wszystkim na występ Rafała Majki, który wraca na trasę wyścigu dookoła Włoch z nadzieją na wysokie miejsce w klasyfikacji generalnej. Polski kolarz w latach 2013, 2014 i 2016 zajmował odpowiednio siódme, szóste i piąte miejsce w Giro. W peletonie wystartują także kolarze CCC Team, czyli jedynego polskiego zespołu w World Tourze. Na trasie nie pojawi się natomiast ubiegłoroczny zwycięzca Chris Froome. Pod nieobecność Brytyjczyka z Team Sky głównym faworytem jest Holender Tom Dumoulin (Team Sunweb), który rok temu zajął drugie miejsce, a w 2017 roku wygrał klasyfikację generalną.

Sprawdź ofertę kanału Eurosport 1 w PROGRAMIE TV

Transmisje Giro d’Italia od 11 maja do 2 czerwca wyłącznie w Eurosporcie 1 i Eurosport Playerze! Więcej informacji o kolarstwie na stronie eurosport.pl, w mediach społecznościowych stacji oraz aplikacji.

Źródło: Eurosport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *