Gorące TV Disco na zimowe dni

W lutowe weekendy rozgrzewające muzyczne spotkania z gwiazdami muzyki disco polo, które wybiorą swoje ulubione utwory. Przy jakiej muzyce lubią się bawić? Jakie numery z pewnością wyciągną ich na parkiet? Co najczęściej nucą pod nosem? 15 i 16 lutego na walentynkowe granie zaprosi widzów Kamil Chludziński z Extazy. A na zakończenie ostatniego zimowego miesiąca, 22 i 23 lutego, mega weekend z Mega Dance.

W TV Disco nie zabraknie także najbardziej tanecznych hitów muzyki dance i disco polo. Gwarantuje je „Disco Polo Max Lista” w każdy piątek o godzinie 18:00, w soboty o 8:00, w niedziele o 18:00 oraz w poniedziałki o 17:00. 10 przebojowych teledysków, które są obecnie na topie rozkręci na pewno niejedną domową imprezę.

Telewizję TV Disco tworzą również sami widzowie. W codziennym paśmie muzycznym „Disco Życzenia” mogą pozdrawiać się za pomocą smsów. Najnowsza muzyka disco polo i dance z mnóstwem życzeń, ciepłych słów i niespodzianek na ekranie – od poniedziałku do piątku o godzinie 15:00, w soboty o godzinie 14:00 oraz w niedziele o godzinie 11:00.

Źródło: TVN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *