Grudzień 2017 w Romance TV

Grudzień to szczególny miesiąc, który każdy z nas darzy ciepłymi uczuciami. Pogoda, święta, rodzinny czas, wszystko sprzyja miłym wieczorom spędzanym z bliskimi. Z tej okazji Romance TV zaprasza swoich widzów przed ekrany telewizorów na środowe premiery filmów romantycznych oraz specjalny, baśniowy program na Święta Bożego Narodzenia. W ostatni dzień roku, stacja zabierze wszystkich spragnionych słońca w podróż do Hotelu Marzeń. Tym razem odwiedzimy Karaiby, Chiny i Dubaj.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Romance TV

Nowa miłość jest jak nowe życie – premierowe romanse w każdą środę

Koniec roku zapowiada się w Romance TV bardzo optymistycznie. W premierach filmowych, które widzowie obejrzą w grudniu, wszystko kręci się wokół nowych początków. Bo w miłości tak już jest, że aby zaznać szczęścia, trzeba czasami postawić wszystko na jedną kartę i zacząć od nowa. W pierwszą środę miesiąca poznamy historię Doris i Simona, pary, która udaje się na emeryturę, a firmę przekazuje synowi. Okazuje się, że nie tak wyobrażali sobie odpoczynek… Na „Jeśli to miłość” zapraszamy w Mikołajki, 6 grudnia, o godz. 21:00. Pójść samotnie na wesele przyjaciółki i spotkać byłego faceta z nową dziewczyną? Nigdy! Kathi choć na ten jeden dzień, postanawia znaleźć „chłopaka”, korzystając z portalu randkowego. Jak to się skończy? Przekonamy się 13 grudnia oglądając „Małżeństwo nie dla tchórzy”. Tydzień później zapraszamy na film „Nowe życie Mai”, w którym bohaterka dowiaduje się, że mąż, któremu bezgranicznie ufała, ma romans. W ostatnią środę grudnia przekonamy się, czy istnieje „Mężczyzna doskonały”? Na premierę zapraszamy 27 grudnia, jak zawsze od godz. 21:00.

Bożonarodzeniowe baśnie

Tegoroczne Święta Bożego Narodzenia zapowiadają się w Romance TV baśniowo. Premiery filmów „Biały wąż” i „Merlin” przeniosą widzów do świata pełnego magii i bohaterstwa, w którym miłość potrafi pokonać nawet największe przeszkody. Oprócz premier, od 24 do 26 grudnia, od godz. 16:30 stacja pokaże uwielbiane, wspaniałe filmy, które dowiodą, że dobro zawsze zwycięża. „Księżniczka na ziarnku grochu”, „Kukania, kraina pieczonych gołąbków”, „O soli cenniejszej niż złoto”, „Piękna i bestia”, „Gęsiareczka”, „Piękna i książę”, „Baśń o sześciu łabędziach”, „Księżniczka Maleen”, „Kopciuszek – miłosna baśń w Rzymie, cz.1 i 2”, „Kopciuszek – miłosna baśń w Rzymie”, zabiorą widzów w całkiem inny, bajkowy świat.

Sylwester w Hotelu Marzeń

W sylwestrowy wieczór Romance TV zaprasza do ekskluzywnego Hotelu Marzeń, by razem z jego właścicielem Markusem Winterem zabrać widzów do najpiękniejszych urlopowych zakątków świata. Najpierw o godz. 21:00 udamy się do Hotelu Marzeń na Karaibach, o godz. 22:45 przeniesiemy się do Chin, zaś o 00:45 zawitamy w Hotelu Marzeń w Dubaj Abu Dhabi.

Kolejne sezony kultowego serialu „Górski lekarz” w Romance TV

Na widzów Romance TV czekają kolejne sezony serialu „Górski lekarz”. W grudniu przekonamy się co ze ślubem Hansa i Klary oraz czy Martin oświadczy się Andrei? Niestety czeka go wiele przeszkód, włącznie z wypadkiem jakiego dozna Andrea… Jak się to skończy? Przekonamy się oglądając „Górskiego lekarza” codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 w Romance TV.

Źródło: Romance TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *