„The Voice Kids” w TVP2

Premierowa edycja „The Voice Kids” zbliża się wielkimi krokami – pierwszy odcinek programu już 1 stycznia o godz. 20:05 na antenie TVP2. Za nami sesja zdjęciowa i nagrania promocyjnego spotu. Zwiastun promujący pierwszą edycję programu przedstawia zabawną historię z Trenerami, którzy znaleźli się w świecie opanowanym przez dzieciaki.

Sprawdź ofertę kanału TVP2 w PROGRAMIE TV

Co tu się wyrabia?

W zapowiedzi muzycznego talent show Trenerzy: Edyta Górniak, Dawid Kwiatkowski oraz zakręcony duet Baron i Tomson znaleźli się w świecie, w którym rządzą dzieci. Najmłodsi potrafią jeździć samochodem, sterować samolotem, a nawet leczyć zęby! W tym świecie wszystko jest na opak, a funkcje dorosłych sprawują rezolutne dzieciaki, które niedługo zobaczymy podczas Przesłuchań w Ciemno. Jak Trenerzy odnajdą się w nowej sytuacji?

Rzeczywistość „do góry nogami” wyczarowała grupa ekspertów z wieloletnim doświadczeniem. Za stworzenie scenariusza i reżyserię odpowiedzialny był Michał Majak, stylizacjami dzieci zajęła się Katarzyna Śródka, a nad całością realizacji jak zwykle czuwał Rinke Rooyens.

The Voice Kids – o programie

„The Voice Kids” to wyjątkowy muzyczny talent-show, który odniósł spektakularny sukces na całym świecie. Format obecny jest już w prawie 30 krajach m.in. USA, Brazylii, Wielkiej Brytanii czy Indiach. Program składa się z kilku etapów: Przesłuchań w Ciemno, Bitew, Sing Off oraz Finału. Podczas pierwszego etapu, młodzi wykonawcy w wieku 8-15 lat spróbują zaczarować swoim głosem Trenerów. Zasady programu są niemal takie same jak w „The Voice of Poland”. Podczas Przesłuchań w Ciemno każdy z Trenerów skompletuje swoją drużynę złożoną z najlepszych dziecięcych głosów. Na etapie Bitew uczestnicy podzieleni na trzyosobowe grupy stoczą muzyczne starcia. Aby utrzymać atmosferę dobrej zabawy i wspaniałej muzycznej podróży, każda Bitwa wyłoni jednego zwycięzcę, ale nie wskaże przegranego. Zwycięzcy trafią do etapu Sing Off, w którym Trenerzy wybiorą finalistów. W Finale zwycięzca otrzyma nagrodę główną: możliwość wydania singla z wytwórnią Universal Music Polska oraz stypendium w wysokości 40 tys. złotych, które może zostać przeznaczone na dalszą edukację muzyczną. O tym, kto zostanie Najlepszym Głosem w Polsce zadecydują widzowie za pomocą głosowania SMS. W pierwszej edycji „The Voice Kids” w fotelach trenerskich zasiądą: Edyta Górniak, Dawid Kwiatkowski oraz zakręcony duet Tomson i Baron z zespołu Afromental. W roli prowadzących program widzowie zobaczą sprawdzony duet Tomasza Kammela i Barbary Kurdej-Szatan. Towarzyszyć im będzie Adam Zdrójkowski – młody aktor znany m.in. z serialu „Rodzinka.pl”.

Producentem programu na zlecenie TVP2 jest Rochstar.

Premiera „The Voice Kids” już 1 stycznia w TVP2. Kolejne odcinki w każdą sobotę od 6 stycznia o 20:05 w TVP2.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *