Grudzień pełen gwiazd w SundanceTV

W grudniu kanał SundanceTV zaprasza na istną filmową ucztę w cyklu filmowym „Grudzień pełen gwiazd”, a w nim pięć filmów z wyjątkową, gwiazdorską obsadą i historiami, które na długo zapadają w pamięć.

Sprawdź ofertę kanału SundanceTV w PROGRAMIE TV

W grudniowe czwartki na ekranie ukażą się premierowo między innymi: „Rare beasts”, czyli opowieść o burzliwej relacji wyzwolonej, samotnej matki i zadufanego tradycjonalisty; dramat „Italian studies” przedstawiający dogłębny portret młodej pisarki, która tracąc pamięć odkrywa siebie na nowo spacerując po ulicach Nowego Jorku, czy thriller „Dobry doktor” o początkującym lekarzu i niebezpiecznych konsekwencjach jego zauroczenia młodą pacjentką.

Rare Beasts
Mandy jest samotną matką skupioną na karierze. Pewnego dnia na jej drodze pojawia się Pete – uroczy, religijny tradycjonalista.

Italian Studies
Po tym, jak pisarka Alina Reynolds traci pamięć, trafia na ulice Nowego Jorku. Szukając drogi do domu, nieoczekiwanie tworzy więź z grupą nastolatków – w rozmowach zarówno prawdziwych, jak i wymyślonych.

The Delinquent Season
Trzymający w napięciu dramat, którego akcja toczy się wokół dwóch par – Jima i Danielle oraz Yvonne i Chrisa, mieszkających na przedmieściach Dublina. Oba małżeństwa wydają się być szczęśliwe, aż do momentu, gdy dochodzi do kłótni w jednym z nich. Na obu pozornie idealnych związkach zaczynają się pojawiać rysy. Jest to film o miłości, pożądaniu i relacjach małżeńskich, który stawia pytanie o to, jak dobrze znamy siebie nawzajem.

Dobry doktor
Młody lekarz podejmuje skrajne decyzje, aby móc w dalszym ciągu opiekować się młodą pacjentką z infekcją nerek.

Sprawdź godziny emisji filmu „Dobry doktor” w PROGRAMIE TV

Dotykalscy
Dogłębna obserwacja rodziny, której delikatna równowaga emocjonalna nagle się rozpada.

Cykl filmowy „Grudzień pełen gwiazd” rusza 1 grudnia o 22:00.

Źródło: AMC Networks International – UK

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *