Grupa Antenna Entertainment podpisała umowę z Paramount Global Content Distribution

Grupa Antenna Entertainment podpisała umowę licencyjną z Paramount Global Content Distribution, jednym z czołowych dystrybutorów najwyższej jakości treści rozrywkowych. Począwszy od wiosny 2023, Paramount dostarczy ponad 2000 godzin najlepszych filmów i seriali, wzbogacając ofertę kanałów nadających w regionie, w tym kanałów AXN w Polsce.

Sprawdź ofertę kanału AXN w PROGRAMIE TV

Celem Antenna Entertainment jest oferowanie szerokiego wachlarza doskonałej rozrywki, dopasowanej do oczekiwań lokalnej widowni – od kryminałów oraz filmów i seriali akcji, przez komedie i animacje, po romanse. W tym celu firma angażuje się w produkcję wysokiej jakości oryginalnych tytułów w regionie, jak również pozyskuje najlepsze treści od czołowych wytwórni z całego świata.

Nowe partnerstwo między Antenna Entertainment i Paramount, jednym z największych dostawców treści rozrywkowych na świecie, stanowi ważny krok na drodze do osiągnięcia tego celu.

Ta umowa to kamień milowy w historii naszej firmy, który zapewni nam treści wysokiej jakości. Nadawanie ich na naszych kanałach VIASAT (dostępnych tylko na terenie Węgier) oraz kanałach AXN (we wszystkich 13 krajach, w których działamy, w tym w Polsce) pozwoli nam zbudować jeszcze bliższe relacje z widzami i wzmocnić naszą pozycję w branży rozrywkowej. Jesteśmy bardzo zadowoleni z podpisania umowy z Paramount, a to dopiero początek planu dalszego rozwoju – powiedział Gergely Benda, dyrektor generalny Antenna Entertainment.

Licencja regionalna pozwoli na wprowadzenie zróżnicowanej oferty, zarówno jeśli chodzi o seriale, jak i filmy, spełniającej oczekiwania naszych widzów i partnerów biznesowych. Filmy z serii Mission: Impossible i Star Trek, a także kultowe produkcje – takie jak Dyktator, Terminator: Genisys, Szeregowiec Ryan, Lot czy Cast Away: Poza światem – zapewnią miłośnikom kina mnóstwo emocji. Widzowie mogą także liczyć na seriale takie jak Agenci NCIS: Hawaje, CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas i CSI: Vegas, FBI, FBI: Most Wanted, Walker i Zaginiony symbol. Ponadto dla naszych najmłodszych widzów przygotowaliśmy popularne filmy animowane, takie jak Kot w butach, Jak wytresować smoka, a także SpongeBob: Na suchym lądzie i SpongeBob Kanciastoporty oraz dwie części Kung Fu Pandy.

Sprawdź godziny emisji serialu „Agenci NCIS: Hawaje” w PROGRAMIE TV

Tej wiosny AXN Polska rozpoczął emisję seriali FBI i Zaginiony symbol. W najbliższych miesiącach widzowie mogą się także spodziewać premier takich seriali jak FBI: Most Wanted i Agenci NCIS: Hawaje.

Źródło: Antenna Entertainment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *